Сотрудник полиции, который выстрелом остановил автомобиль возле Славянска, получит награду

Об этом сообщает пресс-центр Операции объединенных сил. Напомним, что на днях на блокпосту возле Славянска была попытка прорыва автомобиля-правонарушителя через блокпост.

Працівники поліції зі складу Об’єднаних сил, чітко слідуючи інструкції про порядок виконання завдань на блок посту, визначеними дорожніми знаками та сигналами запропонували водію автомобіля Toyota Camry зупинитися на вказаному блок посту та виконати вимоги норм Закону України "Про особливості державної політики із забезпечення державного суверенітету України на тимчасово окупованих територіях у Донецькій та Луганській областях", представити для перевірки документи та транспортний засіб. Натомість, порушник, яким виявився житель м. Харків, проігнорував вимоги дорожніх знаків, розмітки та вимоги працівників Національної поліції про зупинку, збільшив швидкість та намагався спішно виїхати з території блок посту. Але, рішучими діями із застосуванням штатного озброєння працівники поліції зі складу Об’єднаних сил зупинили спробу безконтрольного в’їзду через блокпост в район проведення операції. Попереджувальний постріл вгору та два прицільних влучення в колесо автомобіля виявилися більш дієвими для правопорушників. За мить водій та пасажири автомобіля були передані до відповідних органів, де здійснюється поглиблена перевірка їх діяльності та надається кваліфікована правова оцінка їх діям.

Командувачем Об’єднаних сил генерал-лейтенантом Наєвим С.І. прийнято рішення про нагородження працівника Національної поліції, який умілими діями правильно виконав завдання з несення служби на блокпосту та припинив правопорушення.

КОММЕНТАРИИ ВРЕМЕННО ОТКЛЮЧЕНЫ
загрузка...

Copyright © 2010-2018 “Газета объявлений”. Все права защищены.
Позиция редакции не всегда совпадает с мнением авторов публикаций.
Условия использования материалов, размещенных на сайте slavinfo.dn.ua.