Викрито контрактника ЗСУ, який виявився екс-бойовиком “ДНР”

Житель Херсонської області приєднався до бойовиків, а потім повернувся додому і пішов служити у ЗСУ.

Військова контррозвідка зі складу Об’єднаних сил викрила і затримала військовослужбовця Збройних Сил України, який раніше був учасником терористичної організації “ДНР” та переховувався від правосуддя. Про це в суботу повідомив прес-центр Операції об’єднаних сил (ООС) на своїй сторінці в Facebook.

“У результаті проведеної спецоперації затримано жителя Херсонської області, який в 2014 році приєднався до бойовиків проросійських бандформувань і поступив на службу в штаб “ДНР” в місті Часів Яр, де зі зброєю в руках виконував вказівки своїх ватажків щодо виявлення та затримання патріотично налаштованих громадян України в Артемівському районі Донецької області”, – йдеться в повідомленні.

У липні 2014 року, з початком визволення міст від проросійських бандформувань, затриманий покинув бойовиків і повернувся до Херсонської області. З метою уникнення покарання був покликаний по мобілізації у ЗСУ й надалі уклав контракт на проходження військової служби в одній з військових частин, яка бере участь у ООС, повідомили в штабі.

Наголошується, що оперативники військової контррозвідки викрили та деякий час тримали колишнього бойовика під контролем.

У п’ятницю, 6 липня, матеріали справи передані до Бахмутського відділу поліції в Донецькій області для відкриття кримінального провадження за ознаками злочину, передбаченого ст.260 КК (створення не передбачених законом воєнізованих або збройних формувань).

Информатор

КОММЕНТАРИИ ВРЕМЕННО ОТКЛЮЧЕНЫ
загрузка...

Copyright © 2010-2018 “Газета объявлений”. Все права защищены.
Позиция редакции не всегда совпадает с мнением авторов публикаций.
Условия использования материалов, размещенных на сайте slavinfo.dn.ua.