Фіскальна служба Донеччини: робота з запобігання та протидії корупції триває

Одним з найважливіших напрямків роботи підрозділів внутрішньої безпеки фіскальної служби є запобігання і протидія корупції. І їх робота спрямована на досягнення конкретного результату – упередження корупційних правопорушень, притягнення працівників, винних у вчиненні корупційних діянь, до відповідальності та відшкодування завданих державі збитків.

За січень-травень 2018 року співробітниками управління внутрішньої безпеки територіальних органів ДФС у Донецькій області (далі – УВБ ТО) проведено 15 службових та 2 тематичні перевірки відносно працівників територіальних органів ГУ ДФС у Донецькій області. За їх результатами 6 працівників притягнуто до дисциплінарної відповідальності.
Також за матеріалами УВБ ТО Прокуратурою Донецької області одному працівнику повідомлено про підозру у вчиненні кримінальних правопорушень, передбачених ч. 1 ст. 366, ч. 2, 3 ст. 191 Кримінального кодексу України.

За матеріалами УВБ ТО правоохоронними органами стосовно співробітників фіскальної служби складено 4 адміністративних протоколи про скоєння корупційного правопорушення.

Нагадуємо, що з метою оперативного опрацювання інформації від громадян та суб'єктів господарювання щодо неправомірних дій або бездіяльності працівників Державної фіскальної служби України, про можливі корупційні дії з їхнього боку, а також для вирішення інших суперечливих питань, які виникають у процесі адміністрування податків або під час здійснення митного контролю та митного оформлення товарів і транспортних засобів, що переміщуються через митний кордон України, діє антикорупційний сервіс ДФСУ «Пульс» (телефон сервісу (044) 284-0007).

КОММЕНТАРИИ ВРЕМЕННО ОТКЛЮЧЕНЫ
загрузка...

Copyright © 2010-2018 “Газета объявлений”. Все права защищены.
Позиция редакции не всегда совпадает с мнением авторов публикаций.
Условия использования материалов, размещенных на сайте slavinfo.dn.ua.