З початку літа жодного правопорушення відносно відпочиваючих у дитячих таборах слов'янщіни не допущено

За шість тижнів в таборах Святогірська відпочили та оздоровилися близько 5 тисяч дітей. Безпеку малечі забезпечують поліцейські зі всієї Донецької області.

Найбільше дитячих оздоровчих комплексів – 12 – зосереджено у Слов’янській оперативній зоні, окрема тільки в курортному Святогірську – 9.

Сьогодні на зміну правоохоронцям з Бахмута і Мар’янки приїхала нова поліцейська група з Бахмутської та Покровської оперативних зон. Слов'янські поліцейські беззмінно впродовж усього літа знаходяться з дітьми.

Інструктаж для нової зміни нарядів груп реагування провів начальник Слов'янського відділу поліції Сергій Альошин.

Під час чергування співробітники ювенальної превенції проводять для дітей уроки правового інформування, розповідають їм про роботу поліції, про правила безпеки та важливості дотримання здорового способу життя.

Охорона кожного дитячого закладу здійснюється з урахуванням його індивідуальних особливостей. В одному з таборів протягом усього року проживає понад 200 дітей. Це діти, які опинилися в складній життєвій ситуації - з різних причин позбавлені батьківського піклування.

Прямий зв’язок поліцейських з адміністрацією дає можливість не втрачати навіть лічені хвилини, які займає дзвінок до «колл-центру».

Слов’янський відділ поліції
Донецької област

і

КОММЕНТАРИИ ВРЕМЕННО ОТКЛЮЧЕНЫ
загрузка...

Copyright © 2010-2018 “Газета объявлений”. Все права защищены.
Позиция редакции не всегда совпадает с мнением авторов публикаций.
Условия использования материалов, размещенных на сайте slavinfo.dn.ua.