Чемпіонат Донецької області серед аматорських команд. Екватор

Після одинадцяти турів чемпіонату-2018 не зіграними залишилися три матчі «Шахтар»(Родинське)- «Авангард-Ю-19», «Локомотив» (Лиман)-«Енергія –Спорт для всіх» (Курахове) та ФК «Слов’янськ» - «ДВУОР»(Бахмут).

Втім,як би вони не завершилися,їх результати суттєвого впливу на розташування лідерів не матимуть. Хіба,що бахмутчани на разі успіху перемістяться на другу сходинку,а «Авангард - Ю-19», «Шахтар» та ФК «Слов’янск», відсвяткувавши перемогу, зможуть підтягнутися до заповітної «трійці». Але це розмірковування скоріше «із країни мрій».

Після необов’язкових втрат очок під час зимового чемпіонату та розіграшу «Кубку «Донбасенерго»,минулорічний чемпіона – краматорський «Сапфір» провів «роботу над помилками» і значно додав у командних діях. Турнірну дистанцію підопічні Сергія Федоренка провели рівно,немов на одному диханні,ІЗ однаковим рахунком 4:2 були обіграні «Форум-авто» та «Шахтар»,натомість великоновосілківському «Прометею» краматорці «відвантажили» чотири «сухі м’ячі». Втім,деякі матчі чемпіонам області вдалися нелегкою ціною. Приміром,перемога у Бахмуті 3:2 . Та й кінцівка гри у Покровську із родинським «Шахтарем» (4:2) була дуже і дуже «валідольною». Окрім того,скептики зауважують ,що «Сапфір» із Олександром Ситніком та без нього- це дві різні команди. Але як би там не було,зазначимо,що переможна серія «Сапфіру» із урахуванням минулорічного результату триває вже 28 турів!
«Прометей»,набравши потужної ходи взимку та на початку весни,що дало змогу вибороти трофеї,під час регулярного чемпіонату дещо пригальмував і несподівано у третьому турі поступився 0:2 «ДВУОРу» із Бахмуту, І повністю провалив домашню гру із краматорським «Авангардом –Ю-19» (2:4). Щоправда,у тому матчі ,як і у фіналі Кубку області,великоновосілківці грали без штатного воротаря – Олександра Суворова,який брав участь у спартакіаді вугільників у складі команди виробничого колективу,на якому працює . Але тут нічого не вдієш - такі реалії аматорського футболу.

Приємним відкриттям нинішнього сезону є команда із Бахмуту. Її керівники зробили висновки із виступів минулого сезону і змогли поєднати досвід гравців,що не один десяток років вірно служили місцевому футболу ,із завзяттям та запалом молодих учнів училища олімпійського резерву. І для будь-якого суперника поїздка до найстарішого міста нашої області не є легкою прогулянкою. До речі,команда Ю-17 цього навчального закладу стала чемпіоном першої ліги серед команд цієї вікової категорії. Так що у дещо старших хлопців,які грають на обласному рівні. є міцний тил та потужна конкуренція

Досить слабо розпочав сезон родинський «Шахтар». Тут були як об’єктивні , так і суб’єктивні причини. Із одного боку вони пов’язані із змінами у складі,адже ж гірники втратили провідних гравців у кожній ланці. А із іншого боку – сказалися суто виробничі проблеми,які переживає уся вугледобувна галузь,Також позначилося на результатах і негативне ставлення менеджменту підприємства до розвитку наймасовішого виду спорту. Втім,як зазначають самі гравці та тренери,із зміною керівника шахти,ці проблеми – вже у минулому. Поступово тренерський штаб зумів подолати труднощі та награти оптимальний склад,як наслідок у кінцівці першого кола, команда значно додала і знаходиться від « традиційної бронзи» на відстані двох перемог .

Іще одна команда,яку хотілося б відзначити - ФК «Долина». Дебютанти обласних змагань вже в першому турі розтрощили «Шахтар» 3:0.Щоправда,потім поступилися «Прометею» , «Авангарду –Ю-19» та «Форуму-авто». Але для жодного із суперників ігри із сільськими футболістами не були легкою прогулянкою.

Єдиний клуб,який протягом першого кола розчарував-краматорський «Форум-авто». Команда втратила очки із суперниками,які значно нижче за класом-нічиї у матчах із «Хліборобом», «Локомотивом»,ФК «Слов’янськ» плюс домашня поразка 1:2 від «Шахтаря». Ці втрати можуть виявитися фатальними у боротьбі за комплект срібних або бронзових медалей. Бо «золото « нинішнього чемпіонату «Сапфір» вже навряд чи кому віддасть,Втім,прогнози у футболі,річ – справа кепська.

Николай Гись, Федерация футбола Донецкой области
КОММЕНТАРИИ ВРЕМЕННО ОТКЛЮЧЕНЫ
загрузка...

Copyright © 2010-2018 “Газета объявлений”. Все права защищены.
Позиция редакции не всегда совпадает с мнением авторов публикаций.
Условия использования материалов, размещенных на сайте slavinfo.dn.ua.