Людина-рояль Майк Кауфман-Портніков на Книжковій толоці

Справжнє музично-театральне диво на Слов'янська книжкова толока створить Людина-оркестр, Людина-рояль, Людина-позитив, Людина-натхнення Mike Kaufman-Portnikov.

Свою місію в житті і мистецтві він висловлює 88 клавішами роялю.
В червні, в світовий День Музики, Майк Кауфман-Портніков став
рекордсменом (отримав диплом підтвердження рекорду від Книги рекордів України («Гіннес України»)) - 12 годин поспіль на Майдані Незалежності, Маестро грав Гімн України в авторських обробках щонайменш 72 рази (за кількості політв’язнів України за гратами).
Фільми з музикою Майка отримують нагороди на міжнародних
кінофестивалях (остання подія – це нагорода в США). А нещодавно митець долучився до кінематографічної спільноти як автор сценарію, режисер і продюсер фільму «Дойна на ножі» («Doyna on knife»). Срічка вже встигла отримати першу нагороду на міжнародному фестивалі в Каневі, була презентована у позаконкурсному показі на міжнародному кінофесті «Бруківка» у Кам’янець-Подільському.

Де? Центр культури та довкілля, вул. Вокзальна, 77

Коли? 29 липня

14:00 Презентація книги "зірки психології" Світлани Ройз «Психологічні нотатки».
Фрагменти з її книг озвучує Єлизавета Боровцова – викладач-новатор, автор розробок кейсових проектів, креативний директор дистанційної освіти.
Музичний супровід - Майк Кауфман-Портніков
(Локація 3 / Білий купол)

18:00 ГОЛОВНА МУЗИЧНА ПОДІЯ ФЕСТИВАЛЮ! Вистава-концерт, вистава-розповідь – «Новеченто (1900). Хороша історія». Людина-рояль Майк Кауфман-Портніков
(Локація 4 / Велика зала (1 поверх))

Моно-вистава у стерео-джаз форматі, створена за мотивами п'єси італійського письменика та музиканта Алесандро Барікко.Автором, режисером, композитором, актором і, звичайно ж, піаністом є одна людина — RoyalMan, Майк Кауфман-Портніков. Це його хороша історія. Історія, про піаніста, який жодного разу не зійшов з корабля.

Вхід вільний.

КОММЕНТАРИИ ВРЕМЕННО ОТКЛЮЧЕНЫ
загрузка...

Copyright © 2010-2018 “Газета объявлений”. Все права защищены.
Позиция редакции не всегда совпадает с мнением авторов публикаций.
Условия использования материалов, размещенных на сайте slavinfo.dn.ua.