З початку року слов'янські поліцейські притягли до відповідальності 12 городян за споювання неповнолітніх

Тільки минулої доби двоє неповнолітніх отруїлися алкоголем. В одному випадку підліток в стані сп'яніння погрожував рідним фізичною розправою, в другому - дівчині знадобилася медична допомога.

Близько 20.00 до відділу поліції надійшло повідомлення від медиків про те, що у лікарню була доставлена 14 – річна дівчина з ознаками отруєння алкоголем. Трохи пізніше з проханням про допомогу в поліцію звернулася 42 – річна жителька Слов’янського району. Жінка повідомила, що її неповнолітній племінник в стані алкогольного сп’яніння агресивно себе поводить і погрожує застосувати фізичну силу.

Наразі співробітниками ювенальної превенції встановлюють всі обставини подій. Якщо буде встановлено, що до стану сп’яніння підлітків довели дорослі, то вони будуть притягнуті до адміністративної відповідальності за ст. 180 КУпАП «Доведення неповнолітнього до стану сп'яніння».

Якщо ж неповнолітні з власної вини отруїлися алкоголем, то, в такому випадку, до відповідальності притягуються їх батьки (ст.184 кодексу України про адміністративні правопорушення).

Працівники ювенальної превенції постійно проводять рейди по магазинах і торгових закладах, де продають алкоголь. Правоохоронці акцентують увагу на дотриманні продавцями закону, що забороняє реалізацію спиртних напоїв неповнолітнім.

З початку року складено 39 адміністративних протоколів за ч. 2 ст. 156 КУпАП «Продаж пива (крім безалкогольного), алкогольних, слабоалкогольних напоїв або тютюнових виробів особі, яка не досягла 18 років».

- Нерідко саме друзі неповнолітніх привчають їх до вживання алкогольних напоїв. У цьому році правоохоронці зафіксували 12 випадків доведення підлітків до сп’яніння, - зазначив старший інспектор ювенальної превенції Олексій Акопов.

Правоохоронці знову звертаються до батьків: будьте ближче до своїх дітей, цікавтеся, де вони знаходяться, з ким спілкуються, як проводять свій час. Звертайте увагу, в якому стані приходять додому ваші діти. Контроль з боку дорослих допоможе уникнути необдуманих вчинків.

Також правоохоронці звертаються до працівників торгівлі з проханням не продавати пиво, алкогольні та слабоалкогольні напої і тютюнові вироби неповнолітнім, та завжди перевіряти документи, що засвідчують вік молодої людини.

Слов'янський відділ поліції
Донецької області
КОММЕНТАРИИ ВРЕМЕННО ОТКЛЮЧЕНЫ
загрузка...

Copyright © 2010-2018 “Газета объявлений”. Все права защищены.
Позиция редакции не всегда совпадает с мнением авторов публикаций.
Условия использования материалов, размещенных на сайте slavinfo.dn.ua.