В Слов'янську запрошують на прес-сніданок із суддею Слов'янського міськрайонного суду Ольгою Ільяшевич

8 спроба судової реформи за 26 років незалежності України, на якому етапі впровадження реформи? - Ви зможете обговорити під час прес-сніданку із суддею-спікером Слов'янського міськрайонного суду Ольгою Ільяшевич.

Коли? 6 вересня (четвер) 2018 р. об 11.00

Де? Платформа Ініціатив "Теплиця" (вул. Торська, 4)

До участі у заході запрошуються правники, лідери громадської думки, експерти, представники ЗМІ та профільних громадських організацій.

Питання до обговорення:

- Що являє собою судова реформа і чому вона так важлива для пересічних людей? Як фінансово буде забезпечена судова реформа?
- Яку винагороду отримують (будуть отримувати) судді?
- Хто здійснює контроль за діяльністю суддів?
- Що таке «електронний суд» та для чого він нам потрібен? Коли буде створена єдина судова інформаційно-телекомунікаційна система та коли почне працювати? Яка процедура буде з тими особами, які не мають доступу до інтернету? Старий режим чи будуть створенні якісь установи, які надаватимуть відповідні безкоштовні послуги?
- Е-Декларації. Що вони собою являють та для чого нам потрібні ? Хто має право або зобов’язаний декларувати свої доходи? Що очікує посадовців у випадку незаконного збагачення або зазначення недостовірних відомостей?

Участь у заході безкоштовна та за попередньої реєстрації
за тел. 095-67-49-690
або на мейли pclubdn@gmail.com, teplycya@gmail.com.

Захід присвячений інформаційній кампанії інформування громадян щодо основних аспектів судової реформи. Даний прес-сніданок проводиться в рамках проекту «ПІДВИЩЕННЯ ОБІЗНАНОСТІ ГРОМАДСЬКОСТІ ЩОДО СТАНУ ТА ХОДУ СУДОВОЇ РЕФОРМИ НА МІСЦЕВОМУ ТА НАЦІОНАЛЬНОМУ РІВНЯХ», що виконує ВГО «Комітет виборців України» в рамках Програми Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) «Нове правосуддя».
Інформаційні партнери в Донецькій області – ГО «Донецький прес-клуб» та платформа ініціатив «Теплиця» (Слов'янськ).

КОММЕНТАРИИ ВРЕМЕННО ОТКЛЮЧЕНЫ
загрузка...

Copyright © 2010-2018 “Газета объявлений”. Все права защищены.
Позиция редакции не всегда совпадает с мнением авторов публикаций.
Условия использования материалов, размещенных на сайте slavinfo.dn.ua.