Вакцина від грипу буде на Донеччині з початку жовтня

Цьогоріч на Донеччину привезуть вакцину від грипу «Ваксігрип», ціна буде в межах 170−200 гривень.

Департамент охорони здоров’я Донецької облдержадміністрації зараз збирає інформацію з міст та районів про кількість охочих вакцинуватися, повідомляє «Вчасно».

Гроші на безоплатну вакцину виділятимуть з міських та сільських бюджетів.

Лікарі радять зробити щеплення медикам, освітянам, поліцейським, тим, хто працює в контакті з великою кількістю людей (у крамницях, на ринках, підприємствах). Решта жителів може придбати вакцину в аптеках.

«Будь-яка вакцина (і від грипу у тому числі) потребує особливих умов зберігання. Поширений температурний режим для вакцини +2+8 градусів. Якщо людина хоче вакцинуватися, про це треба повідомити сімейного лікаря, придбати в аптеці вакцину, для неї дадуть сумку-холодильник, впродовж години зробити щеплення», — розповів Олександр Педенко, заступник начальника управління департаменту охорони здоров’я Донецької облдержадміністрації.

На Донеччині з початку року на кір захворіли 290 людей, 176 — дорослих, за останній тиждень захворіли троє дітей. Вакцина від кору наразі є у лікарнях області, її дітям роблять безоплатно.

Донеччина зараз на 10 місті в Україні за кількістю щеплень, які роблять жителям області від різних захворювань. Дітям за гроші держави обов’язково роблять щеплення від шести інфекційних хвороб: туберкульозу, коклюшу, дифтерії, краснухи, кору, правця. Загалом українців вакцинують від десяти інфекцій.

КОММЕНТАРИИ ВРЕМЕННО ОТКЛЮЧЕНЫ
загрузка...

Copyright © 2010-2018 “Газета объявлений”. Все права защищены.
Позиция редакции не всегда совпадает с мнением авторов публикаций.
Условия использования материалов, размещенных на сайте slavinfo.dn.ua.