У Лимані та районі пройшов рейд по сім'ях, що опинились у складних сімейних обставинах

Співробітники ювенальної превенції перевірили умови проживання дітей у підоблікових родинах та притягнули до відповідальності жінку, за недостатнє виконання батьківських обов'язків.

Сьогодні на території Лиману та району мешкає 12 родин, що потребують постійної уваги з боку правоохоронців та працівниках соціальних служб у справах дітей. Під час систематичних візитів у кожній оселі перевіряють побутові умови проживання неповнолітніх, можливості для їх розвитку та навчання, взаємовідносини з батьками.

Під час рейду інспектори з ювенальної превенції відвідати 7 родин, у одній з яких довелось складати протокол про адмінпорушення. Мати п'ятьох дітей віком від 4 до 13 років раніше вже отримувала зауваження за антисанітарію у будинку, але висновки робити не поспішала. Вчергове побачивши у кімнатах сміття, недопалки, немитий посуд та розкидані брудні речі, поліцейські притягнули жінку до відповідальності за невиконання батьківських обов'язків. У подальшому долю родини будуть вирішувати соціальні служби.

При відвідуванні інших родин перевіряючи зауважень не мали - ситуація в них змінилась у кращій бік.

Слов'янський відділ поліції
Донецької області
КОММЕНТАРИИ ВРЕМЕННО ОТКЛЮЧЕНЫ
загрузка...

Copyright © 2010-2018 “Газета объявлений”. Все права защищены.
Позиция редакции не всегда совпадает с мнением авторов публикаций.
Условия использования материалов, размещенных на сайте slavinfo.dn.ua.