Эксперт, привлеченный к работе контрольной комиссии по коммунальной собственности, заявил о давлении

Богдан Красовский, журналист, занимающийся расследованиями, был привлечен в качестве эксперта к работе в контрольной временной комиссии, которая занимается коммунальной собственностью.

После того, как депутат Ольга Алтутнина – председатель временной комиссии заявила об угрозах в свой адрес на сессии городского совета, Богдан Крассовский на своей странице в Фейсбук написал о давлении на него со стороны отдельных депутатов, входящих во фракцию «Оппозиционный блок».

Депутаты от этой фракции захотели войти в состав комиссии и обеспечить себе большинство, уже после того, как комиссия была сформирована.

О схемах, которые используются при аренде коммунальной собственности можно прочитать здесь

«Вже який тиждень наростає градус навколо роботи тимчасової контрольної комісії. Тому проллю трохи світла про ситуацію зсередини.

Якщо хто не в курсі, то мене залучено до роботи тимчасової комісії щодо комунальної власності у якості спеціаліста, який займається аналізом документів. Тому усе, що зараз відбувається, стосується конкретно моєї роботи та роботи інших залучених спеціалістів.

Залучених спеціалістів зобов'язали підписати підписку про нерозголошення відомостей. Нам не можна розповідати цікаві речі, які ми знайшли у документах, до кінця роботи комісії. Але маю повне право розповісти кілька цікавих та невідомих іншим речей навколо самої роботи.

Одне з головних завдань комісії - підготовка висновків щодо доцільності та ефективності використання комунального майна.
Тобто наша робота полягає у тому, щоб продивитися усі договори оренди, відшукати факти неефективного використання майна та запропонувати шлях вирішення проблеми.

Так, ми вважаємо, що бездарно та збитково для міста розпоряджатися комунальним майном - це проблема. І якщо проблема для когось є джерелом додаткового заробітку, то не треба біле називати чорним.

Що пропонують представники Опозиційного блоку у Слов'янській міськраді? Звітуватися про кожний крок та без їх дозволу нічого не робити.

1. На спеціалістів чиниться цілеспрямований тиск. Регулярно піддається сумніву компетенція спеціалістів.

2. Депутати від Опоблоку вимагають від нас проміжні результати та методологію роботи. Мотив - щоб поділитися із спеціалістом, якого залучив депутат Костін. А так виходить, що ми злі і погані та ховаємо дані, такі закриті та непрозорі.
Не даємо працювати ні депутатам, ні спеціалістам. Хоча документи може взяти будь-який депутат, або спеціаліст та працювати з ними до кінця роботи міськради.

3. По факту, нас хочуть затиснути у рамки, щоб не знайшли “чего лишнего”. Нав’язується як і що нам треба робити. Обов’язково треба звітуватися про виконану роботу.

4. На наступне засідання комісії готується рішення підготувати шаблон роботи, за яким ми маємо працювати. Складно уявити, що з цього вийде і якими будуть наслідки, але подивимося.
В принципі, можна зрозуміти людей, які так переймаються за результати роботи комісії. Я би також не хотів втрачати можливість орендувати приміщення з умовні 10 грн за квадратний метр, коли на ринку ціни далеко за сотню на квадрат.

А погрози та залякування Ольги Алтуніної - це вирок для влади Слов'янська. Яскрава ілюстрація того, на що готові піти окремі люди, щоб все залишилося як є».

Александр Славянец
КОММЕНТАРИИ ВРЕМЕННО ОТКЛЮЧЕНЫ
загрузка...

Copyright © 2010-2018 “Газета объявлений”. Все права защищены.
Позиция редакции не всегда совпадает с мнением авторов публикаций.
Условия использования материалов, размещенных на сайте slavinfo.dn.ua.