Коноплі, зброя та набої - результат обшукового заходу поліції у Слов'янську

"Для самозахисту" - так пояснив наявність у себе рушниць, пістолетів та близько 900 патронів літній нарколюбитель. Своїми діями чоловік порушив відразу три статті Кримінального кодексу України.

Карним розшуком Слов'янської поліції було отримано інформацію про те, що житель мікрорайону "Півничний" займається у себе вдома вирощуванням та вживанням конопель. Інформацію, за якою розпочали оперативну роботу, було внесено до єдиного реєстру досудових розслідувань за ст. 310 Кримінального кодексу України.

Після отримання дозволу суду за місцем мешкання 54-річного чоловіка пройшли обшуковий захід, до якого було залучено інспектора кінологічного центру ГУНП області із службовим собакою.

Посів конопель поліцейські виявили у теплиці посеред городу - рослини були доглянутими та досягали 2,5 метрів. Свій сарай чоловік заповнив вже зірваними кущами, що сушились та чекали на обробку. Згодом був знайдений і подріблений канабіс, а також пристрої для його вживання.

Але виявилось - це далеко не всі результати обшуку. Під час огляду будинку правоохоронці вилучили три рушниці, револьвер та саморобний пістолет, а також 892 патрони різного типу, калібру та маркування.

Підозрюваний пояснив, що зброю та набої він приніс додому в 2014 році - "з метою захисту". Наразі ця інформація перевіряється.

Все вилучене направлено на експертизу, після проведення якої з кримінального провадження за вирощування конопель буде виділено окремі досудові розслідування за фактами зберігання наркотичних засобів та зброї.

Слов'янський відділ поліції
Донецької області
КОММЕНТАРИИ ВРЕМЕННО ОТКЛЮЧЕНЫ
загрузка...

Copyright © 2010-2018 “Газета объявлений”. Все права защищены.
Позиция редакции не всегда совпадает с мнением авторов публикаций.
Условия использования материалов, размещенных на сайте slavinfo.dn.ua.