«Ваша картка заблокована. Зателефонуйте..» З карти мешканки Лиману шахраї зняли всі гроші Входящие x

Найпоширенішими способами «відбирання» грошей у населення, як і раніше, залишаються махінації з банківськими картками. Співробітники поліції постійно проводять широкі інформаційні кампанії проти шахрайства, однак довірливі громадяни продовжують «спасати» родичів чи «розблоковувати» банківські картки.

Так, на телефон 49-річної жінки прийшло смс - повідомлення з текстом «Ваша картка заблокована. Детальна інформація за телефоном ... ». Зателефонувавши на вказаний номер, жінка поговорила зі «співробітником банку», який повідомив, що для розблокування банківської карти потрібно продиктувати всі її дані. Жінки надала всю інформацію, після чого з’ясовувала, що з їх картки зняті всі кошти – 5 тисяч гривень.

Всього з початку року жертвами шахраїв стали 54 мешканців Слов’янська та Лимана. Більше 50% громадян потрапили на гачок псевдобанкірів, близько 20% чоловік через інтернет здійснили покупки «липових» товарів, стільки же городян перерахували винагороду лже-поліцейським за непритягнення родичів до кримінальної відповідальності.

За всіма фактами проводиться перевірка за ч.1 ст. 190 Кримінального кодексу України «Шахрайство».

Розслідування телефонних та Інтернет шахрайств значно ускладнюється тим, що злочинець може діяти на відстані, перебуваючи в іншому місті і навіть країні. Телефонними шахраями або їхніми спільниками можуть виявитися навіть громадяни, що вже відбувають покарання в місцях позбавлення волі.

Поліція закликає мешканців бути пильними. Якщо на ваш чи телефон ваших близьких надходять сумнівні повідомлення чи дзвінки з проханням повідомити ваші особисті дані (номер банківської картки, пін-коди, термін дії), до вас на вулиці звертаються незнайомці із “проханнями про допомогу”, або ви стали жертвою шахраїв, не зволікайте, та одразу телефонуйте за номером “102”.

Слов'янський відділ поліції
Донецької області
КОММЕНТАРИИ ВРЕМЕННО ОТКЛЮЧЕНЫ
загрузка...

Copyright © 2010-2018 “Газета объявлений”. Все права защищены.
Позиция редакции не всегда совпадает с мнением авторов публикаций.
Условия использования материалов, размещенных на сайте slavinfo.dn.ua.