"Теплиця" запрошує на перегляд фільму "Крихка Свобода"

8 листопада о 18:00 у Платформі ініціатив «Теплиця» (вул. Торська, 4) відбудеться перегляд документального фільму "Крихка Свобода".

«Крихка Свобода» - фільм про історії звичайних українців у полоні в Луганській ОДА у 2014 році, який створили кінематографісти об’єднання Вавилон’13 та студії DocNoteFilms на основі документальних свідчень, зібраних правозахисниками Східноукраїнського центру громадських ініціатив (СЦГІ).

Фільм розповідає про жінок і чоловіків, які за свою незмінну проукраїнську позицію потрапили в полон до "уряду ЛНР", про перебування в підвалі приміщення колишньої Луганської ОДА, про насильство і біль, про нескореність і переосмислення життя.

Творці фільму по-особливому підійшли до болючої теми полону. Вони винесли на перший план долю звичайного українця, який несподівано втрачає свій дім, свободу самовираження, і якого потім позбавляють волі. Більшість героїв фільму, чиї історії зможе побачити глядач, родом з Луганщини. Деталі тюремної реальності (факти катування, жорстокого поводження, приниження людської гідності) задокументовані правозахисниками СЦГІ, які виступили змістовними консультантами фільму. У кінокартині передано головну емоцію, яка розкриває все пережите.

«Герої фільму довірились нам - ми обережно передаємо цю довіру глядачеві», - говорить режисер Костянтин Кляцкін про атмосферу зйомок.

Вхід на подію вільний.

Після показу відбудеться зустріч із командою і обговорення фільму.

На зустрічі будуть присутні: режисер Костянтин Кляцкін, оператор Павло Липа та правозахисник Східноукраїнського центру громадських ініціатив, консультант змісту фільму Володимир Щербаченко

КОММЕНТАРИИ ВРЕМЕННО ОТКЛЮЧЕНЫ
загрузка...

Copyright © 2010-2018 “Газета объявлений”. Все права защищены.
Позиция редакции не всегда совпадает с мнением авторов публикаций.
Условия использования материалов, размещенных на сайте slavinfo.dn.ua.