У Слов’янську прокуратура скасувала рішення тендерного комітету на замовлення з благоустрою доріг на 2,3 млн грн

Органами прокуратури Донеччини продовжують вживатися дієві заходи щодо додержання вимог законодавства у сфері державних закупівель.

Так, Господарським судом Донецької області задоволено позовні вимоги Слов’янської місцевої прокуратури, подані в інтересах держави в особі Слов’янської міської ради до Управління житлово-комунального господарства Слов’янської міської ради, комунального підприємства Слов’янської міської ради та третьої особи – Управління Східного офісу Держаудитслужби в Донецькій області про визнання недійсним рішення тендерного комітету та укладеного на його підставі договору про закупівлю послуг з благоустрою доріг на суму 2,3 млн грн.

Про це повідомляється на сторінці Прокуратури Донецької області в Фейсбук.

Під час вивчення тендерної документації прокуратура встановила, що тендерним комітетом замовника (Управління житлово–комунального господарства Слов’янської міської ради), у порушення вимог ст. 17 Закону України «Про публічні закупівлі», не відхилено тендерну пропозицію переможця торгів – КП Слов’янської міської ради, яке є особою, пов’язаною з іншими учасниками процедури закупівлі.

Таким чином, завдяки прокуратурі, попереджено незаконне витрачання бюджетних коштів. Робота по захисту державних інтересів представницькими заходами триває.

КОММЕНТАРИИ ВРЕМЕННО ОТКЛЮЧЕНЫ
загрузка...

Copyright © 2010-2018 “Газета объявлений”. Все права защищены.
Позиция редакции не всегда совпадает с мнением авторов публикаций.
Условия использования материалов, размещенных на сайте slavinfo.dn.ua.