Почесну відзнаку НФСУ «Золотий свисток» отримав Ігор Чечинов

Національна федерація самбо України за підсумками 2018-го спортивного року відзначила почесною нагородою «Золотий свисток» суддю національної категорії Ігоря Чечинова, представника Донецької області.

Велику відповідальність під час змагань покладено на рефері. Важливе кожне суддівське рішення, тому сутички на турнірах обслуговують троє суддів, що значно зменшує ризик припуститись помилки. Таким чином вони підстраховують одне одного, що гарантує якість та об’єктивність суддівства, повідомляє Департамент сім’ї, молоді та спорту Донецької обласної державної адміністрації.

На ймовірність суддівської помилки впливає, насамперед, рівень кваліфікації та досвід суддівства змагань відповідного рівня. Найкращим та найвідповідальнішим суддям присуджується нагорода «Золотий свисток» за результатами спортивного року.

На рейтинг кожного претендента впливають результати іспиту, що включає теоретичну і практичну частину, кількість відпрацьованих рейтингових змагань, наявність та кількість суддівських помилок та інше. Другий рік поспіль суддю національної категорії Ігоря Чечинова включено до десятки найкращих суддів України.

«Приємно, що за підсумками суддівства на чемпіонатах і кубках України я маю честь вдруге перебувати у десятці найкращих суддів країни. Щиро дякую Національній федерації самбо України, що відзначили мою скромну працю», - коментує визнання Ігор Чечинов.

КОММЕНТАРИИ ВРЕМЕННО ОТКЛЮЧЕНЫ
загрузка...

Copyright © 2010-2018 “Газета объявлений”. Все права защищены.
Позиция редакции не всегда совпадает с мнением авторов публикаций.
Условия использования материалов, размещенных на сайте slavinfo.dn.ua.