У Слов’янську фахівці Служби порятунку нагадали громадянам про небезпеку забавок на льоду

Зимова рибалка – дуже популярне заняття. Як тільки-но на річках та озерах з’являється перша крига, одразу ж з’являються і рибалки. Багато дітей використовують зимові річки та озера як імпровізовані ковзанки. На жаль, не завжди подібні забавки є безпечними.

Представники ДСНС проводять на водоймах відповідну інформаційно-роз’яснювальну роботу серед населення, аби мінімізувати кількість постраждалих та загиблих, повідомляє ГУ ДСНС України у Донецькій області

Так, 8 січня співробітники 6-го Державного пожежно-рятувального загону Головного управління ДСНС України у Донецькій області завітали до місцевих озер у м. Слов’янськ. Рятувальники зустріли на водоймах і дітей, і дорослих, що відпочивали на природі.

Фахівці Служби порятунку попередили, що виходити на нетвердий лід категорично заборонено. Не можна випробовувати міцність криги, стукаючи ногою. Рятувальники розповіли також про те, що робити, коли людина вже провалилася під лід. Для кращого засвоєння інформації громадянами представники ДСНС розповсюдили тематичні листівки.

КОММЕНТАРИИ ВРЕМЕННО ОТКЛЮЧЕНЫ
загрузка...

Copyright © 2010-2018 “Газета объявлений”. Все права защищены.
Позиция редакции не всегда совпадает с мнением авторов публикаций.
Условия использования материалов, размещенных на сайте slavinfo.dn.ua.