У Слов`янську центр зайнятості провів брейн – ринг для учнів школи №5

«Я хочу бути вихователем, мені хочеться стати телеведучою, а я ще не визначилась, може кухарем або перукарем» - на випередження голосили учні загальноосвітньої школи № 5 при зустрічі з фахівцем Слов`янського міського центру зайнятості, яка відбулась 11 січня.

Але навіть у тих, хто впевнено дав відповідь щодо вибору майбутньої професії, з`явилися додаткові питання. Фахівець з профорієнтації завітав, щоб допомогти з професійним самовизначенням, пише у Фейсбук Слов'янський міський центр зайнятості. А зробити профорієнтаційну роботу більш цікавою, корисною та продуктивною допомогла така форма роботи, як брейн –ринг «Перспектива».

Мета брейн – рингу - створення мотивації до усвідомленого професійного самовизначення, інформування про актуальний ринок праці регіону та перспективні професії майбутнього.

В цілому, брейн – ринг «Перспектива» пройшов плідно і цікаво. А по закінченню гри, учасники задавали питання стосовно актуальних професій та можливості навчання і подальшого працевлаштування по вибраних професіях, на які отримали вичерпні і розгорнуті відповіді. Чекаємо на інші цікаві зустрічі.

КОММЕНТАРИИ ВРЕМЕННО ОТКЛЮЧЕНЫ
загрузка...

Copyright © 2010-2018 “Газета объявлений”. Все права защищены.
Позиция редакции не всегда совпадает с мнением авторов публикаций.
Условия использования материалов, размещенных на сайте slavinfo.dn.ua.