Слов’янські гвардійці змагались у боротьбі. Фото

Змагання на першість військової частини з боротьби самбо пройшли у Слов’янському полку НГУ

Боротьба за звання кращого борця була досить напруженою для учасників та цікавою для глядачів. Серед учасників були, навіть, майстри спорту міжнародного класу. За підсумком гарячих спарингів було визначено переможця серед спортсменів військової частини 3035.

«Як завжди, хочу всім подякувати. Приємно здобути перемогу, та вже завтра буду вирушати до міста Суми. Там відбудуться змагання на звання найсильнішого з боротьби самбо серед військовослужбовців Східного територіального об’єднання», – ділиться Владислав Шульга. Боєць успішно виступає на чемпіонатах Європи та світу з самбо, рукопашного бою та хортингу, нерідко займаючи на них призові місця.

До речі, хортинг — вид спортивних єдиноборств, створений в Україні. Він позиціонується не тільки як бойове мистецтво, а і як система комплексної фізичної підготовки, самовдосконалення, морального, духовного та культурного виховання, наближення до українських традицій. У 2009 році Міністерство у справах сім’ї, молоді та спорту офіційно визнало хортинг як вид спорту.

Богдан Кондратов
КОММЕНТАРИИ ВРЕМЕННО ОТКЛЮЧЕНЫ
загрузка...

Copyright © 2010-2018 “Газета объявлений”. Все права защищены.
Позиция редакции не всегда совпадает с мнением авторов публикаций.
Условия использования материалов, размещенных на сайте slavinfo.dn.ua.