Пройшлись по занедбаним будівелям: у Слов’янську рятувальники та поліцейські безпритульним роздали інформаційні листівки

З метою запобігання виникнення пожеж у нежитлових та покинутих будівлях міста Слов’янська. 23 січня фахівцями 6 державного пожежно-рятувального загону Головного управління ДСНС України у Донецькій області спільно зі співробітниками Національної поліції було здійснено обстеження занедбаних будівель.

В ході рейду-перевірки рятувальниками та поліцейськими було обстежено більшість покинутих будівель м. Слов’янська. Рятувальники поспілкувалися з безпритульними особами, провели з ними інформаційно-роз’яснювальну роботу по недопущенню пожеж у покинутих приміщеннях, повідомляє у Фейсбук Пожежна Охорона Слов'янська.

По закінченню спілкування, кожному роздали інформаційні листівки, які нагадуватимуть про вимоги пожежної безпеки та правила поведінки у разі виникнення пожежі.

Додатково роз’яснювали, що в місті під час зимового періоду працюють стаціонарні пункту обігріву, де громадяни зможуть зігрітися, отримати кваліфіковану медичну допомогу та продукти харчування.

КОММЕНТАРИИ ВРЕМЕННО ОТКЛЮЧЕНЫ
загрузка...

Copyright © 2010-2018 “Газета объявлений”. Все права защищены.
Позиция редакции не всегда совпадает с мнением авторов публикаций.
Условия использования материалов, размещенных на сайте slavinfo.dn.ua.