За допомогою дубліката сім-карти з банківського рахунку жительки Слов'янська зловмисники викрали більше 10 тисяч гривень

Способи крадіжки грошей з карт з кожним роком стають все витонченішими. Останнім часом почастішали випадки, коли зловмисники стали викрадати гроші з рахунків з використанням дубліката сім-карти.

Схема виглядає наступним чином. На мобільний власника карти надходять дзвінки з невідомих номерів та СМС. Після цього на мобільний рахунок приходить поповнення від невідомої особи. За допомогою інформації про останні дзвінки, суму останнього поповнення шахраї блокують номер і замовляють у оператора дублікат сім-карти.

Попередньо аферисти дізнаються дані картки (СVV код (три цифри на зворотній стороні картки), термін дії і останні цифри номера карти). Володіючи цією інформацією і маючи дублікат сім-картки шахраї отримують контроль над рахунком потенційної жертви.

Дізнатись про дані банківської карти зловмисники можуть по телефону одним з найпоширеніших способів: представитися покупцем/продавцем товару за оголошенням, працівником банку, роботодавцем та ін.

Якщо ж ви підозрюєте, що таки стали жертвою шахраїв, негайно повідомте про це банк, заблокуйте картку та зверніться до правоохоронних органів. Пам’ятайте – аби не потрапити на гачок шахраїв, завжди залишайтеся пильними.

Читайте: Нашел, покрасил и хранил: в Славянске полицейские изъяли гранату у прохожего

Слов'янський відділ поліції Донецької області
КОММЕНТАРИИ ВРЕМЕННО ОТКЛЮЧЕНЫ
загрузка...

Copyright © 2010-2018 “Газета объявлений”. Все права защищены.
Позиция редакции не всегда совпадает с мнением авторов публикаций.
Условия использования материалов, размещенных на сайте slavinfo.dn.ua.