Фальсифікація протоколу двк 141222

Автор: 
С.Лілеєв
Город: 
Слов'янськ

Кандидат в депутати від ВО "Свобода" Віталій Киркач-Антоненко разом з уповноваженою особою ВО "Свобода" в 47 окрузі, Серігієм Лілеєвим, виявили грубе порушення "Закону про вибори народних депутатів України" - підписання протоколу про підрахунок голосів до закінчення голосування головою, заступником голови, секретарем та вісімнадцятьма членами дільничої виборчої комісії №141222. Порушення виявлене о 19-00 годині 28 жовтня 2012 року, здійснена фото та відеофіксація порушення. За допомогою, уповноваженої особи від ВО "Батьківщина", Ольги Склярової були складені акт та скрага про порушення які передані в ОВК №47. На місе подій викликана слідчо-оперативна группа Слов'янського міськрайонного відділку міліції і складена заява до правоохоронних органів. Підписання протоколу про підрахунок голосів членами комісії являється порушенням п. 5 ст 91 - закону про вибори народних депутатів ВР і тягне за собою кримінальну відповідальність згідно статті 158 кримінального кодексу України. Голова дільничої виборчої комісії 141222 Благушина Ірина Борисівна порвала підписаний протокол у присутності кандидата в депутати, уповноваженої особи спостерігачів та членів комісії. Окружна виборча комісія № 47 розглянула скаргу під час безперервного засідання та не знайшла підстав для задоволення вимог скарги, визнала результати голосування на ДВК 141222 дійсними, відмовилась направляти звернення про розслідування факту порушення в прокуратуру.

В рубрике "Глас народа" публикуется любая информация не содержащая рекламу, личную (конфиденциальную) информацию. Информация не является официальной, не проверяется и не рецензируется. Редакция за достоверность информации в разделе "Глас народа" не отвечает и ответственности не несет. Редакция может не разделять точку зрения автора данной публикации.
Модератор имеет право на своё усмотрение блокировать часть информации или убрать её полностью с публикации.
Если Вас не устраивает в чем-то опубликованный материал, выскажите своё мнение в комментариях. В исключительных случаях Вы можете отправить свои претензии по адресу slavobyav@mail.ru (не забудьте указать свои ФИО, контактный телефон, email и если необходимо, свою должность) и администрация сайта свяжется с Вами для принятия дальнейшего решения вопроса о публикации статьи на сайте.

КОММЕНТАРИИ ВРЕМЕННО ОТКЛЮЧЕНЫ

Комментарии ( 5 )

брум Пт, 2012-11-02 18:27

А можно спросить у г-на С.Лілеєва кто автор ролика?

SERG888 Пнд, 2012-11-05 12:20
SERG888 аватар

брум пишет:
А можно спросить у г-на С.Лілеєва кто автор ролика?

Користувач YouTube з нiком siromanez

Дед Пт, 2012-11-02 17:22

Покращення вже сьогодні.

Каддафи Пт, 2012-11-02 17:27

Руiну подолано. Теперь держитесь. Чёрная дыра бюджета полностью на ваших плечах. То что было до этого за два года, это просто цветочки.

VirusiX Пт, 2012-11-02 19:56

загрузка...

Copyright © 2010-2013 “Газета объявлений”. Все права защищены.
Позиция редакции не всегда совпадает с мнением авторов публикаций.
Условия использования материалов, размещенных на сайте slavinfo.dn.ua.