Герої не вмирають! Кого вшановуємо на День Незалежності!

Автор: 
Ігор Панішев, учасник подій
Город: 
Славянск

Наближається головне свято нашої держави – 24 серпня, День Незалежності. Багато поколінь українців боролися з усілякими окупантами і наближали цей день. Багато патріотів загинули у нерівній боротьбі з різноманітними імперіями. Вічна їм слава і пам’ять!

Але національний дух народу завжди сильніший за будь яку імперію. Тому 24 серпня 1991 року патріоти України вибороли незалежність. У Слов’янську цю боротьбу очолили незламні політв’язні ш репресовані борці з комуністично- кегебістським режимом, які для боротьби за незалежність створили Народний Рух України і Українську Республіканську партію. Вони відіграли вирішальну роль в проголошенні Верховною Радою Акт про незалежність України. Автором акту був багатолітній політв’язень, голова Української Республіканської партії. На той час, Левко Григорович Лук’яненко – теперішній Герой України.

У Слов’янську, поки що, лише на честь двох борців за Україну Володимира Чернявського і Анатолія Свиридюка названо невеликі вулиці. Посприяв цьому голова Донецької військово-цивільної адміністрації після відмови Слов’янської міської ради і міського голови, які тепер в такий спосіб продовжують боротися проти українських патріотів і України в цілому.

Сподіваюсь, що в майбутньому будуть гідно вшановані не лише названі герої, а й інші слов’янці – борці за Україну, які боролися за її незалежність, становлення та утвердження: Євграфов Микола, Копач Пелагея, Бугера Михайло, Бугера Олександра, Завіруха Михайло, Луценко Іван, Пивовар Микола, Вадюн Василь, Вадюн Устина,Хавтур Ганна, Кольченко Валентпн, Наконечний Омелян, Гетьманчук Володимир, Гетьманчук Уляна, Демчук Віра, Задорожній Адам, Карваш Роза, Киричук Ольга, Книшов Іван, Тонка Віра, Шинкаренко Анастасія, Серафим Павло, Локтьов Володимир, Локтьова Софія, ККобелюк Богдан, Гуляєва марія, Григор’єв Ізосім, Савенко Інна, Савенко Валентина, Савенко Роман, Чернов Олександр, Єжов Володимир, Шевцов Олексій, Дудка Олександр. Горбачук Василь, Сорока Олександр, Мачульский Микола, Нечипоренко костянтин, Тимофєєва Людмила,Ткачов Георгій, яких вже з нами немає.

А також вже загиблі від рук сучасних окупантів і зрадників: Ряботкач Валентин, Напрягло Роман, Ременюк Микола, Колосовський Вячеслав. Та ще живі, яких залишилось одиниці, які потребують нашої уваги, турботи і допомоги: Копач Євстафій Іванович, Колесникова Марія Петрівна, Савенко Володимир Федорович, Тарасенко Олександр Васильович, Величко Людмила Олександрівна, Подибайло Людмила Олексіївна та інші.
Прошу вибачити, якщо когось не згадав і не назвав, але у наших серцях ми пам’ятаємо всіх!

Сподіваюсь також, що місцева влада нарешті припинить колаборантувати та ігнорувати своїх справжніх героїв, займеться створенням Книги пам’яти слов’янських борців за Україну, почне опікуватись рідними і близькими загиблих, допомогати ще живим героям.

КОММЕНТАРИИ ВРЕМЕННО ОТКЛЮЧЕНЫ
загрузка...

Copyright © 2010-2013 “Газета объявлений”. Все права защищены.
Позиция редакции не всегда совпадает с мнением авторов публикаций.
Условия использования материалов, размещенных на сайте slavinfo.dn.ua.