Как стать членом Всеукраинского объединения "Майдан"?

На прошлой неделе в Славянске появилась местная ячейка ВО "Майдан".
Но как выяснилось, стать членом организации можно даже не выходя из дома.

Для этого необходимо зайти на официальный сайт - http://maidan2013.com.ua – заполнить анкету и распечатать удостоверение. Кстати, на этом же сайте можно изучить дальнейший план работы организации.

Роман Губа
КОММЕНТАРИИ ВРЕМЕННО ОТКЛЮЧЕНЫ

Комментарии ( 3 )

Александр Славянец Втр, 2014-01-14 16:40
Александр Славянец аватар

Мне кажется уже наступила патовая ситуация. Майдан ничего не может сделать и власть, тоже ничего не может сделать. Как по мне, Янык и Ко руководствуются принципом: своих не сдаем. Я имею ввиду отставку министра МВД или премьера и.т.д.

Но продолжают по мелкому пакостить активистам майдана. Еще больше загоняя ситуацию в тупик.

Они довыеживаются, пока им счета заблокируют и сделают невыездными. Тогда будут общаться только с дядюшкой Пу.

ddefa Втр, 2014-01-14 14:40

Жалко на сайте нет обратной связи! А то Тягнибок пугает Верховную Раду гражданской войной.
http://lenty.com.ua/gobest.html?http://lenty.ru/cgi-bin/gop.cgi?http://fraza.ua/news/14.01.14/185443/tjagnibok_pugaet_verhovnuju_radu_grazhdanskoj_vojnoj.html?1502

Сергій Лілеєв Втр, 2014-01-14 16:22

Пряма мова:

"Під час наради в кабінеті Голови Верховної Ради України стало зрозуміло, що люди, які отримали владу в Україні, залишилися на рівні опозиції. Ті особи, яким дано владу, залишилися на рівні, прийнятному для опозиції: вони зважають і переймаються лише тим, що скаже їхній виборець десь на Донеччині. А мали би керуватися державними категоріями. Ставши загальнонаціональною владою, отримавши посади президента, спікера парламенту, прем'єр-міністра, нинішні керманичі держави мали би давно підходити до виконання своїх функцій з державницькими мірками. У тому зараз є і причина бід, які відбуваються в державі. Ми вкотре констатуємо, що сьогодні в нас не парламентська криза, а загальнополітична".
"Нам, опозиції, дуже би хотілося, щоб Господь Бог подарував розуму тим, від кого залежить майбутнє нашої держави. Однак під час наради, щойно опозиція піднімає будь-яке питання з метою вирішити кризу в державі, представники так званої "більшості" зазначають, що "це не від нас залежить, а від Президента". Але якщо влада належить представникам однієї політичної сили, то мала би бути загальнокомандна позиція. На наше запитання, чому припинилися переговори і круглі столи, ініційовані чинною владою, ми не отримали відповіді"
"Активістів Майдану викликають на допити, люди сидять в ув'язненні, триває пресинг на родичів активістів. Керівник Вінницької організації ВО "Свобода" Олексій Фурман, підприємець, який має ресторан під Вінницею, місяць тому отримав позитивний акт перевірки пожежної інспекції. Учора прийшли представники виконавчої служби і описали його майно. Як з'ясувалося через те, що Фурман був активістом Майдану. Переписали той же акт, під тим самим номером, організували судове засідання, на яке його навіть не запросили, – і вже суд ухвалив рішення повністю конфіскувати його майно!

Після такої сваволі неможливо, щоб не було реакції громади. Бо це не державні мужі, а зграйка людей з комплексами! Через це висновок нині тільки один – система влади, яка нині є в Україні, працювати не може. Має відбутися повне перезавантаження влади. Якщо ті, від кого це залежить, того не зрозуміють – вони доведуть ситуацію до гострого громадянського протистояння.

Проміжні рішення, як-от ухвалення бюджету на 2014 рік, за який, звісно, опозиція в жодному разі не буде голосувати, нічого не дадуть, поки не буде вирішено стратегічне питання зміни системи влади. Ситуація буде загострюватися і може завершитися реальною катастрофою, аж до втрати територіальної цілісності, а можливо і суверенітету й незалежності української держави"

загрузка...

Copyright © 2010-2018 “Газета объявлений”. Все права защищены.
Позиция редакции не всегда совпадает с мнением авторов публикаций.
Условия использования материалов, размещенных на сайте slavinfo.dn.ua.