Параолімпієць зі Слов'янська став автором двох рекордів світу та двох рекордів Європи

Неактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зірка

Плавець Андрій Трусов зі Слов'янська виборов золоту медаль на дистанції 100 метрів на спині серед чоловіків у класі S7, встановивши світовий паралімпійський рекорд - 1 хвилина 08,14 секунди на відкритому чемпіонаті Європи з параплавання в португальському Фуншалі.

На цьому змаганні в арсеналі Андрія 7 нагород, з яких п’ять найвищого ґатунку, у різних дисциплінах.

Загалом спортсмени Донеччини вибороли 31 нагороду, а це — майже половина із 68 медалей, що опинилися за підсумками змагань в активі збірної України.

Тож тепер параплавці Донеччини будуть представлятии нашу державу на XVII літніх Паралімпійських іграх, що пройдуть з 28 серпня по 8 вересня 2024 року в Парижі.

439865212 1891438854662785 2179931688141504034 n 820x360

Підписуйтесь на наш Telegram канал, щоб знати найважливіші новини першими. Також Ви можете стежити за останніми подіями міста та регіону на нашій сторінці у Facebook.