Переваги електронного цифрового підпису

В Слов’янській ОДПІ Головного управління Міндоходів у Донецькій області переваги подання податкової звітності засобами електронного зв’язку гідно оцінюють все більша кількість платників. Про це говорять цифри, так в розрізі податків на протязі останніх місяців лідер електронного звітування - податок на додану вартість. «Електронку» обрали 99% звітуючих платників ПДВ та 75% платників податку на прибуток.

Але потенціал для залучення до електронного звітування у територіальних органів Мінідоходів у Донецькій області є. Цьому процесу максимально сприяє безоплатна видача ключів електронного цифрового підпису у пунктах реєстрації користувачів Акредитованого центру сертифікації ключів, які розміщені по всій області. Отож, бажаючих отримати посилені сертифікати ключів запрошуємо звертатися до підрозділу АЦСК, який розташований у ЦОП при ДПІ у м. Краматорськ ГУ Міндохолів у Донецькій області за адресою: 84313, Донецька обл., м. Краматорськ, вул.Машинобудівників, буд.22, кім. №3, телефон (06264)-7-43-87.

Також з необхідною інформацією для отримання безкоштовних електронних ключів можна ознайомитись на офіційному сайті Акредитованого Центру сертифікації ключів http://www.cskidd.gov.ua

Обравши для себе електронне звітування, платники не тільки оцінили зручність та простоту цього способу, але й зробили перспективний вибір для подальшого онлайн - спілкування з фахівцями Міндоходів. Зокрема, однією з основних умов для можливості скористатися новим сервісом - електронна перевірка є електронізація процесу господарської діяльності платника, а саме: ведення електронного документообігу та використання електронного зв’язку для надання до органів Міндоходів необхідних документів.

Нагадаємо, що вже з 1 січня 2014 року платники єдиного податку, що перебувають на спрощеній системі оподаткування, зможуть скористатися «віртуальною» перевіркою. За рік, з 1 січня 2015 року - представники мікро - малого та середнього бізнесу, що перебувають на загальній системі оподаткування, і нарешті, з початку 2016 року всі категорії платників податків зможуть «замовити» собі проведення документальної невиїзної позапланової електронної перевірки.

Вказані новації дозволять не тільки підвищити якість і ефективність податкового аудиту, а й знизить адміністративне навантаження на платника податків.

Також на сьогодні у Міністерстві проходить процес обговорення проекту, згідно з яким термін дії електронного ключа для фізичних осіб збільшиться з 1 до 3 років. Адже наявність цифрового підпису дає можливість фізичним особам скористатися он-лайновими сервісами Міндоходів, зокрема, можливістю подавати річну декларацію про майновий стан і доходи в електронному вигляді. Крім того, «електронкою» також можна надсилати і звітність з єдиного соціального внеску.

Більшість платників вже переконались, що подання податкової звітності в електронному вигляді має багато переваг: вона може надсилатись до органів Міндоходів засобами телекомунікаційного зв'язку як в робочі часи, так і після 18 години, у вихідні та святкові дні, безпосередньо з офісу платника, власної квартири, будинку, Інтернет - кафе або з будь-якого місця з доступом до мережі Інтернет без черг, без труднощів, що пов'язані з передачею звітності у дні її масового подання.

Інформаційно – комунікаційний відділ Слов’янської ОДПІ
КОММЕНТАРИИ ВРЕМЕННО ОТКЛЮЧЕНЫ

Комментарии ( 1 )

Минздрав СССР Втр, 2013-12-17 17:57

Простому человеку разобраться во всех хитросплетениях програмного обеспечения очень тяжело, а описание процедуры звитности очень завуалированно видимо для того , что бы не лишить работы себя любимых!

загрузка...

Copyright © 2010-2018 “Газета объявлений”. Все права защищены.
Позиция редакции не всегда совпадает с мнением авторов публикаций.
Условия использования материалов, размещенных на сайте slavinfo.dn.ua.