Руководство Славянска отметило День Соборности Украины

Сотрудники исполкома возложили цветы к памятнику Тарасу Шевченко.
Праздничное мероприятие прошло более чем скромно и заняло буквально несколько минут.

Обошлось без долгих речей и выступлений. Мэр города с секретарем городского совета возложили к памятнику корзину с цветами. Их примеру последовали заместители городского головы, руководители отделов и управлений исполнительного комитета, добавив по гвоздике к праздничной корзине, и без лишних промедлений поспешили вернуться на свои рабочие места.

Павел Палагута
КОММЕНТАРИИ ВРЕМЕННО ОТКЛЮЧЕНЫ

Комментарии ( 3 )

Гость Пнд, 2012-01-23 01:31

Вы - талант.

Михайло Сб, 2012-01-21 21:03

очевидно поспішали до основної, найважливішої,частини святкування!

Брати і сестри!
22 січня п. р. з нагоди Дня Соборності України Слов`янські міські організації ВО «Свобода» та ВУТ «Просвіта» ім. Т. Шевченка влаштовують урочисту ходу, молебень за Україну і мітинг.
Збір учасників акції об 11-00 на майдані Революції, початок урочистої ходи вулицею Т. Шевченка до пам`ятника Т. Г. Шевченку об 11-30, молебень за Україну і мітинг – о 12-00 до 14-00 год..
22 січня 1919 року Західна Українська Народна Республіка та Українська Народна Республіка об`єдналися в єдину Державу! Нація звільнилась від гніту Австро-Угорської та Російської імперій. Українці здобули право на власну незалежну і соборну державу.
Сьогодні байдужість українців до своїх звичаю, мови, віри, країни, дала владу чужинцям. Аби виправдати свою лінь та боягузтво, готові вірити чужинській солодкій брехні про покращення життя та спасіння вже ось-ось. А ми кажемо: не вірте і не чекайте. Дідами Вашими торгували і майбутнім Ваших дітей вже торгують. Боїтесь розчаруватись? А ми кажимо: не очаровуйтесь. Не шукайте в чужих словах правди, шукайте правду в собі. Легко довіритись лідеру і скинути на нього тягар відповідальності. Наберіться мужності – приймайте рішення самі. Не будьте жидними, не бійтесь працювати чи діяти разом. Це жидні трясуться, що потім не поділяться, порядні люди завжди порозуміються. «Серед нас не має зрадників, а є чужинці,»- мій друг Галина Лозко права.
Будьмо гідними синами свого народу, дамо відсіч чужинцям!
В цей святковий день 22 січня, згадаймо про волю наших предків бути єдиним народом.
Відзначимо це свято разом!
Покажимо чужинцям і самім собі, що здатні об`єднатись, що здатні разом діяти. І прийде час , наші спільні дії приведуть нас до спільної мети: Ми будемо господарями на своїй Богом даній землі!

Гость Пнд, 2012-01-23 23:43

дамо відсіч чужинцям! Михайло, а чужинцi хто?

загрузка...

Copyright © 2010-2018 “Газета объявлений”. Все права защищены.
Позиция редакции не всегда совпадает с мнением авторов публикаций.
Условия использования материалов, размещенных на сайте slavinfo.dn.ua.