Спикер Верховной Рады Крыма должен банкам больше миллиарда гривен

Версия для печатиSend by email

Компанія «Консоль ЛТД» та інші фірми, пов’язані зі спікером Верховної Ради Криму Володимиром Константиновим, заборгували банкам понад 1 мільярд гривень. Про це стало відомо з матеріалів судових справ, розміщених в Єдиному реєстрі судових рішень.

Найбільше боргів у бізнесу Константинова перед державним «Укрексімбанком», сообщает tyzhden.ua.

Так, 17 лютого Господарський суд Криму розглянув позов Державного експортно-імпортного банку України до компаній «Консоль ЛТД», «Інвестиційно-фінансової компанії Крим-Фінанс» та ПП « Цар-Град-Строй». Фінансова установа домагається від відповідачів стягнення майна в сумі $5,28 млн і 459,89 млн грн.

До суду банк звернувся у вересні 2013 року. Як зазначено в матеріалах справи, борг компанії «Консоль ЛТД» перед «Укрексімбанком» сформувався в результаті укладення кількох договорів:

  • кредитний договір від 5 червня 2013 року на суму $5,28 млн і 44,89 млн грн (включаючи прострочену заборгованість, нараховані відсотки, плату за управління кредитом, плату за зміну умов кредитного договору, пеню і відсотки за несвоєчасне погашення кредиту, відсотків, втрат від інфляції);
  • кредитний договір від 9 березня 2006 року на суму 415 млн грн (включаючи прострочену заборгованість, нараховані відсотки, плату за управління кредитом, плату за зміну умов кредитного договору, пеню і відсотки за несвоєчасне погашення кредиту, відсотків, втрат від інфляції).

Іпотекою в забезпечення позики є споруджуваний готельний комплекс у селищі Партеніт площею 16673 кв м на ділянці 0,7 га.

Як заставу банку були надані 100% в статутному фонді фірми «Цар-Град-Строй», а також майнові права компаній «Консоль ЛТД» і «Цар-Град-Строй» за договором про будівництво комплексу.

У суді банкіри просили визначити спосіб реалізації предметів іпотеки/застави шляхом продажу на публічних торгах.

17 лютого Господарський суд Криму призупинив провадження у справі, поки не буде проведена оцінка вартості майна.

Одночасно «Укрексімбанк» виставив претензії компанії «Реал Естейт», яка є засновником компанії «Консоль ЛТД». Банк через суд вимагає стягнути з фірми 575,54 млн. грн. (включаючи відсотки, пеню, штрафи тощо). Генеральний договір із позичальником «Укрексімбанк» уклав шість років тому. Позов про стягнення боргу надійшов до суду в жовтні 2013 року. Справа була прийнята до розгляду 4 лютого 2014.

Претензії до фірм Володимира Константинова є і у інших банків.

Згідно з даними Єдиного реєстру судових рішень, «Промінвестбанк» веде судову тяжбу з компаніями «Консоль ЛТД» , «Реал Естейт» , «Севастопольський заводом залізобетонних виробів», україно-російським підприємством «Джеміет» і ТОВ «Гіпек» про стягнення 39,91 млн грн. Позовні вимоги пов’язані з невиконанням умов кредитного договору десятирічної давності.

Ще один позов «Промінвестбанку» на суму 25,5 млн. грн до компанії «Консоль ЛТД « та її партнерам – «Реал Естейт», «Джеміет», «Індустрія-Крим» – пов’язаний з претензіями за договором від 2007 року.

Також суди з «Консоль лтд» та спорідненими структурами веде банк «Київська Русь» – претензії в розмірі понад 50 млн грн.

Як повідомлялось, раніше депутат від "Батьківщини" Андрій Сенченко заявив, що Константинова Росія використовує, як маріонетки. За його словами, фірма Константинова також отримувала «дуже великі кредити» в «Ощадбанку» і «ВТБ-банку». «У Константинова жахливе матеріальне становище, він банкрут і величезні гроші повинен банкам. Є кримінальні справи», – розповідав депутат.

КОММЕНТАРИИ ВРЕМЕННО ОТКЛЮЧЕНЫ

Комментарии ( 5 )

Юрий Тернопольский Пт, 2014-03-07 13:56
Юрий Тернопольский аватар

ггггг
Значит надо Крым отключить еще от интерента и все терминалы от процессинга. Пусть в составе великой Раши вводят ракушки вместо денег

позор

Александр Славянец Пт, 2014-03-07 14:42
Александр Славянец аватар

Они уже сказали, что собираются в рублевую зону.

Юрий Тернопольский Пт, 2014-03-07 14:53
Юрий Тернопольский аватар

Вот именно - собираются.
В дороге кормить их не вижу смысла.
Скорее соберутся Big smile

позор

Ярославич Пт, 2014-03-07 13:49

То же будет с Крымом.

Александр Славянец Пт, 2014-03-07 13:46
Александр Славянец аватар

ну вот одна из причин его такой активности.

загрузка...

Copyright © 2010-2013 “Газета объявлений”. Все права защищены.
Позиция редакции не всегда совпадает с мнением авторов публикаций.
Условия использования материалов, размещенных на сайте slavinfo.dn.ua.