Збірна Донеччини – переможець групового турніру «Кубку регіонів ФФУ»

Неактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зірка

Група №5.Фінал
Донецька область-Луганська область 3:0(2:0) Краматорськ,поле у Саду Бернацького.26 квітня,13.00,оцінка поля 4,250 глядачів,температура повітря +21. Арбітр Микита Кофанов,асистенти :Гусейн Мустафаєв,Микола Скачко (всі - Харків),резервний арбітр Вероніка Тагамлик (Слов’янськ). Спостерігач арбітражу Валентин Мельніков (Краматорськ). Донецька:Лук’яненко,Відіборов,Кузнєцов, Кривенко,Либа, Шевцов, Денисенко (Варванський,85), Сидоров, (Клименков,60), Мачулін, Панасюк (Удовін,90), Замарін(Шакалець,78). Запасні :Штучний,Валькевич. Головний тренер Олексій Городов. Луганська: Ногін, бузеватий, Ковтун, Чумаченко, Винник,Семенов, Сосна (Колмик,73), Худайбердієв (Нотко,46), Лоза(Савченко,61), Калюжний Бєлих (Тюкалов,46). Запасний Огиря. Головний тренер Геннадій Сушко. Голи: Кузнєцов,15,Панасюк,41,Мачулін,60(з пенальті). Попередження: - Винник,44,Колмик,84. Перед фінальним поєдинком були сумніви, щодо настрою гравців нашої команди,які напередодні фінального поєдинку досить легко та впевнено розгромили сусідів із Дніпра. Втім,вже із перших хвилин зустрічі стало ясно,що тренерський склад знайшов необхідні слова та мотивування. Контроль м’яча був на стороні господарів,і луганцям,які без гри стали фіналістами без півфінального матчу,довелося грати «другим номером»,сподіваючись на помилки виконавців у жовто-чорній формі. А їх було обмаль,тим більше,що вже на 15 хвилині біля воріт гостей було призначено кутовий. Його виконав капітан донеччан Денисенко. На лінії воротарського майданчика «другий поверх» виграв Панасюк. Та «шкіряний» після удару головою влучив у бокову стійку,і коли ,здавалося,що «блакитним» вже вдалося відбитися,на відскоку раніше за всіх опинився центральний захисник господарів Кузнєцов.І невідпорно пробив під поперечину. До речі, форварда краматорського «Форум-авто» Євгена Панасюка, можна назвати кращим гравцем матчу. Адже він свою роботу виконав на «відмінно» - взяв участь у всіх м’ячах,що залітали у ворота суперників. Мало того,сам став автором голу під завісу першого тайму,який ,по суті,зняв напругу у поєдинку. А коли,після того,як його прорив у другому таймі оборонці луганчан зупинили недозволеним прийомом,і було призначено пенальті(присутнім бездоганно виконав Мачулін),всім на грі стало ясно-свою перемогу господарі ні за що не віддадуть. Що й показали подальші події на майданчику. Отже перший етап змагань пройдено успішно, і відтепер збірній нашій області доведеться чекати на жеребкування,яке визначить х суперників,строки та місце проведення наступного етапу.