У Донецьку пікетували облдержадміністрацію на захист української мови

Автор: 
С.Лілеєв
Город: 
Донецьк

4 липня 2012 року о 16:00 в Донецьку відбулося пікетування обласної ради та обласної державної адміністрації на захист української мови.

На акцію протесту в обласному центрі вийшли активісти Донецької обласної організації Всеукраїнського об'єднання "Свобода", а також представники інших опозиційних партій, громадських організацій та небайдужі українці.
Перед присутніми виступив заступник голови Донецької обласної організації ВО "Свобода" Віталій Киркач-Антоненко: ""Кубло бандитів, кагебістів, злодіїв та ґвалтівників у стольному засіли місті як партія більшовиків," – ці слова написав Василь Стус. З впевненістю можна сказати це і про Партію регіонів, яка засіла не тільки у стольному місті, а майже у всіх куточках України, на керівних державних посадах, проводячи свою злочинну діяльність. Ці бандити руйнують українську духовність, українську культуру, знищують український народ – українську націю. Своєю політикою угодовства та холуйства руйнують Українську державу на догоду своїм московським керівникам. Мене дивує, чому Українці терплять злочинців?! Я вражений нашою терплячістю, адже ми дали розікрасти всю державу. Ми витерпіли коли розкрали майже всі заводи і стратегічні підприємства, всі стратегічні галузі. Дали приватизувати "Укртелеком". На черзі "Укрзалізниця" та земля сільськогосподарського призначення – дерибан землі фактично "узаконений" і почнеться з 2013 року. Дивуюсь: як ми ще терпимо?! Але коли злочинці залазять у серце до українського народу і намагаються вирвати з нього душу української нації – її Мову, Українці не будуть стояти і дивитись як їх знищують. А зберуться в єдину потужну силу і дадуть рішучий бій злочинній "регіоналівській" банді. Тому я закликаю всіх присутніх активно долучати до боротьби з окупантами своїх дітей, рідних, друзів та знайомих. Тільки разом переможемо злочинців. Слава Україні!".
Мітингувальники ухвалили резолюцію до президента України та голови Верховної ради з вимогою не підписувати злочинний законопроект та розпочати широкомасштабне розслідування і покарати всіх причетних до ухвалення мовного закону. Протестувальники вимагають позбавити громадянства України Вадима Колесніченка та Сергія Ківалова.
Пікет завершився виконанням Державного Гімну.

В рубрике "Глас народа" публикуется любая информация не содержащая рекламу, личную (конфиденциальную) информацию. Информация не является официальной, не проверяется и не рецензируется. Редакция за достоверность информации в разделе "Глас народа" не отвечает и ответственности не несет. Редакция может не разделять точку зрения автора данной публикации.
Если Вас не устраивает в чем-то опубликованный материал, выскажите своё мнение в комментариях.

КОММЕНТАРИИ ВРЕМЕННО ОТКЛЮЧЕНЫ

Комментарии ( 5 )

SERG888 Сб, 2012-07-07 14:14
SERG888 аватар

Стаття у "The New York Times"
http://www.nytimes.com/2012/07/05/world/europe/top-ukrainian-lawmaker-quits-in-protest-of-language-bill.html?_r=3&ref=europe

yazek Сб, 2012-07-07 13:29

Действительно,подняли хай,а сами говорят на какой-то смеси украинского,польского румынского.А как говорят так противно их слушать-ПИДЭЭМО,ПОСЭРЭЭМО,МАБУУТЬ и т.д.>>авноеды,а не украинцы.

vedroid Сб, 2012-07-07 12:54

Достали уже эти пЕтухи-бандерлохи.
Сидите у себя там, молча отсасывайте у своих хозяев за денюшку и не гундите. Еще хватает хамства называть свою собачью мешанину из десятка языков "мовой"
Милициянты на гэликоптерах, дибилы мля...
Требуйте лучше введения третьей буквы "Гэ", переименование мячика в Пухлык и отмену буквы "ф"

defa Сб, 2012-07-07 04:56

Да говорите мать вашу хоть на суохили, не мешайте мне говорить на русском языке, на том языке, на котором я думаю! Я прекрасно говорю на обеих языках. Вашу мову никто не трогает, подняли войдот как потерпевшие!

SERG888 Сб, 2012-07-07 13:52
SERG888 аватар

Олег, ну це просто смішно. Хто вам заважає розмовляти російською???

загрузка...

Copyright © 2010-2013 “Газета объявлений”. Все права защищены.
Позиция редакции не всегда совпадает с мнением авторов публикаций.
Условия использования материалов, размещенных на сайте slavinfo.dn.ua.