В Славянске прошел слет пластунов

8-9 березня 2014 р. "пластуни" (українські скаути) – національної скаутської організації України - провели захід, присвячений 200-річчю з дня народження Великого Кобзаря Т. Г. Шевченка, на який приїхали понад 40 "пластунів" з різних областей Східного регіону: Краматорська, Лутугина, Сєвєродонецька та Харківа, а також Києва.

Програма була дуже насиченою та цікавою. В перший день всі мали можливість відвідати Славкурорт, побачити велич Солоних озер та дізнатись про їх лікувальні властивості, почути історію міста, прогулятись по алеям та стежкам величезного курортного комплексу. Після екскурсії відбувся квест по центру міста «Невідомий Слов’янськ», метою якого було виявлення вмінь комунікації, знання картографії, творчості та біографії Т.Г.Шевченка. В квесті перемогла команда з Сєвєродонецька.

Ввечері всіх чекав конкурс роликів-презентацій до 200-річчя з дня народження поета та конкурс пісень на слова Т.Г.Шевченка, в якому перемогла команда з м. Лутугине.

Перегляд фільму про творчість Т.Г. Шевченка розкрив учасникам заходу невідомі факти та цікавинки видатного поета, художника, митця.

Наступного дня всі відправились до пам’ятника Т.Г.Шевченку на загальноміський захід, присвячений 200-річчю Кобзаря; там перед громадою міста виступила зі своїм номером переможиця конкурсу пісень Олена Проскурина з м. Лутугине.

Для довідки:
"Пласт" – українська скаутська організація. Метою "Пласту" є сприяти всебічному, патріотичному вихованню та самовихованню української молоді на засадах християнської моралі. "Пласт" був створений у 1911 році. Серед засновників організації були д-р Олександр Тисовський, Петро Франко (син Івана Франка) та Іван Чмола. В основі назви "Пласт" лежить відповідник англійського Scout (розвідник), взятий за прикладом пластунів - козаків-розвідників.
"Пласт" в Україні об'єднує близько 6 тисяч членів різного віку і таким чином є найбільшою скаутською організацією України. На сьогодні 121 осередок "Пласту" діє у 22 областях України, Автономній Республіці Крим. "Пласт" активно співпрацює з органами державної влади та громадськими організаціями, реалізуючи різноманітні соціальні та виховні програми.

КОММЕНТАРИИ ВРЕМЕННО ОТКЛЮЧЕНЫ
загрузка...

Copyright © 2010-2018 “Газета объявлений”. Все права защищены.
Позиция редакции не всегда совпадает с мнением авторов публикаций.
Условия использования материалов, размещенных на сайте slavinfo.dn.ua.