Восьмого травня «День пам’яті і примирення»

Автор: 
Ігорь Панішев
Город: 
Славянск

Після трагічних майданівських подій, розв’язання кагебістською Росією за допомогою місцевих колаборантів війни проти України, стилькох загиблих і поранених, центральна влада чомусь занадто терпляче поставилась до ворогів і зрадників.

Якби одразу влада на кожному стовпі повісила фото Хмельових, Кубріченок, інших колоборантів з написом «їх розшукує поліція». Напевно тоді, теперешній міський голова Лях з іншими зрадниками з «опоблоку» не переміг би на виборах під гаслом «Любить Славянск- как Неля».

А так маємо те, що зрадники продовжують шкодити Україні через депутатський корпус, громадські організації на кшталт незрозумілих «ветеранов», «женщин за мир», «квартальных»- призначених під час окупації Слов’янська

В минулому році вони на замовлення ворога організували 9 травня провокативну ходу незрозумілого «бессмертного полка». І цього року планують таку ж провокацію.

Спекулюючи на подіях Другої світової війни, перекручуючи їх на свою користь заради пільг і привілеїв, вони роз’вязують Третю світову війну, сподіваючись таким чином продовжити своє брехливе існування.

Але брехня завжди викривається. Тому кінець їхній неминучий!

Те, що світова війна - це світова біда, а не спортивні змагання, де визначають переможців, давно зрозуміли в цивілізованому світі. І цивілізовані люди, як учасники антигітлерівської коаліції, так і їх опоненти згадують день капітуляції Німеччини у Другій світовій війні восьмого травня 1945 року, як «День пам’яті і примирення». День пам’яті за загиблими і примирення між тими, хто залишився живими та їхніми нащадками.

Кагебісти ж, їхні стукачі і підлабузники, на догоду своєму шефу путіну, влаштовують 9 травня червоний шабаш з усілякими атрибутами провокативного характеру, чим спонукають мешканців здатись Путіну. Цей день вони називають «днем своєї перемоги». Насправді ж, перемоги над здоровим глуздом.

Восьмого травня-День пам’яті і примирення! Згадуємо і вшановуємо учасників Другої світової війни, аби не допустити Третю!

КОММЕНТАРИИ ВРЕМЕННО ОТКЛЮЧЕНЫ
загрузка...

Copyright © 2010-2013 “Газета объявлений”. Все права защищены.
Позиция редакции не всегда совпадает с мнением авторов публикаций.
Условия использования материалов, размещенных на сайте slavinfo.dn.ua.