З 1 березня змінюються ставки акцизного податку на алкогольні напої

Слов’янська ОДПІ ГУ Міндоходів у Донецькій області повідомляє, що з 1 березня поточного року підвищено ставки акцизного податку на алкогольні напої, слабоалкогольні напої, спирт етиловий, вина ігристі та вина газовані на рівні 14%. Це регламентується змінами, внесеними Законом України від 19.12.13 № 713-VII «Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо ставок окремих податків».

Ставку акцизного податку за 1 літр 100-відсоткового спирту підвищено з 49,49 грн. до 56,42 грн.

Одночасно підвищується і сума акцизного податку за одиницю маркованої продукції, яка нанесена на марку акцизного податку у відповідності з міцністю та місткістю алкогольної продукції.

Так з 1 березня 2014 року 0,5 л алкогольні напої міцністю 40% будуть марковані марками акцизного податку з нанесеною на них сумою акцизного податку 11,284 грн. замість 9,898 грн.

Звертаємо увагу, що марки акцизного податку, які не можуть бути використані через невідповідність нанесеної на них суми акцизного податку сумі, визначеній з урахуванням діючої ставки акцизного податку на дату розливу продукції, повернуті суб'єктами господарювання та ті, що зберігаються у продавців марок, підлягають знищенню в місячний строк після зміни ставки акцизного податку відповідно до встановленого порядку.

При цьому алкогольні напої, які вироблені в Україні або імпортовані в Україну до набрання чинності внесеними відповідним законом змінами щодо маркування, знаходяться в обігу до їх повної реалізації в межах терміну придатності для споживання.

КОММЕНТАРИИ ВРЕМЕННО ОТКЛЮЧЕНЫ

Комментарии ( 1 )

Юрий Тернопольский Втр, 2014-03-04 09:00

Переходим на неоподаткованый самогон.
Сеня, пей свою спиртягу сам )))))) на пару с Кличком ))))

загрузка...

Copyright © 2010-2018 “Газета объявлений”. Все права защищены.
Позиция редакции не всегда совпадает с мнением авторов публикаций.
Условия использования материалов, размещенных на сайте slavinfo.dn.ua.