З наступного року по всьому світу діятиме безкоштовний Wi-Fi

У наступному році планується реалізувати грандіозний проект «Аутернет». Це означає, що по всьому світі планують привести в дію безкоштовний Wi-Fi.

Джерело цього сигналу буде розташоване в космосі. Це буде такий собі аналог Wi-Fi-роутера, який охоплюватиме всю планету та не вимагатиме пароля для підключення. Проект передбачає запуск на орбіти сотні мініатюрних супутників, які будуть відповідати за безкоштовний доступ до мережі.

Розпочати програму планують якнайшвидше. У червні цього року хочуть створити прототип майбутніх супутників, у вересні направити запит до NASA для дозволу його використання з метою перевірки функціональної складової проекту. На початку 2015 складатимуть усі космічні апарати, що беруть участь у проекті. В середині наступного року планується надати всьому світу безкоштовний доступ до глобальної мережі.

Реалізацію проекту взяла на себе Media Development Investment Fund (MDIF). ЇЇ працівники зазначають, що добре обізнані в проекті і розуміють, що фінансові витрати будуть величезними. Однак вони сподіваються, зібрати чималу суму через пожертвування. «Крім того, фірма має вже хороший досвід, прямо пов'язаний з подібними витратами. Немає нічого неможливого в наших планах, якщо брати до уваги технічний аспект», - уточнив керівник проекту «Аутернет» Сайед Карім.

За матеріалами: news.ub.ua

КОММЕНТАРИИ ВРЕМЕННО ОТКЛЮЧЕНЫ

Комментарии ( 1 )

Dhoine Пнд, 2014-02-17 23:16

Удачи Laughing out loud

загрузка...

Copyright © 2010-2018 “Газета объявлений”. Все права защищены.
Позиция редакции не всегда совпадает с мнением авторов публикаций.
Условия использования материалов, размещенных на сайте slavinfo.dn.ua.