Налоговая

Информация, предоставленная пресс-службой Славянской ОГНИ

На Донеччині митники допомогли викрити схему незаконного постачання товарів на тимчасово непідконтрольну територію

Як повідомляла 14.06.2017 прес-служба Прокуратури Донецької області, нещодавно на Донеччині було розкрито схему незаконного відшкодування ПДВ та вивезення товарів на тимчасово непідконтрольну Україні територію, яка, за інформацією слідчих, функціонувала за сприяння працівників Донецької митниці ДФС.

З початку року 460 осіб оформили зовнішньоторговельні операції через Донецьку митницю

За результатами роботи у січні-травні 2017 року в Донецькій митниці ДФС оформлено 19137 митних декларацій всіх типів. Рівень зростання кількості митних оформлень склав 6%, або 1041 митна декларація. Серед загальної кількості декларацій 69% – експортні, в цьому напрямку спостерігається і найбільший приріст митних оформлень, а саме 950 митних декларацій. Імпортні ж оформлення складають лише 17%, решта – інші митні режими.

На Донеччині підрозділ «Фантом» затримав партію цигарок з марками так званої ДНР

Спецпідрозділ «Фантом» з метою захисту економічних інтересів держави продовжує проведення заходів, направлених на боротьбу з незаконними потоками товарів, розкриття та припинення кримінальних та інших правопорушень у сфері оподаткування.

Платники Донеччини сплатили понад 3,3 мільярда гривень податку на доходи фізичних осіб

Саме стільки перерахували платники Донеччини до зведеного бюджету країни за п’ять місяців 2017 року. Приріст надходжень податку на доходи фізичних осіб у 2017 році в порівнянні з минулим роком склав 26%, або понад 692 млн гривень.

На Донеччині штрафи за порушення правил проведення готівкових розрахунків перевищили півмільйона гривень

Станом на 01 червня 2017 року у Донецькій області здійснюють діяльність 3607 господарських одиниць на яких розрахунки проводяться в готівковій та безготівковій формі з використанням реєстраторів розрахункових операцій.

30 порушень митного законодавства виявили митники Донеччини з початку року

З початку року фахівцями управління протидій митним правопорушенням Донецької митниці ДФС виявлено та задокументовано 30 порушень митних правил, що на 13% більше, ніж за відповідний період минулого року.Вартість предметів правопорушень складає майже 7,66 млн грн, зазначимо, що у 2016 році ця сума становила лише 300 тис. гривень. Із загальної кількості справ у 5 випадках вилучено предмети правопорушень на загальну суму понад 46 тис. гривень.

Донеччина: «Фантом» продовжує проведення заходів, направлених на боротьбу з незаконними потоками товарів

Спецпідрозділ «Фантом» з метою захисту економічних інтересів держави продовжує проведення заходів, направлених на боротьбу з незаконними потоками товарів, розкриття та припинення кримінальних та інших правопорушень у сфері оподаткування.

У Донецькій області діють 8000 ліцензій на право роздрібної торгівлі алкогольними та тютюновими виробами

Торгівля алкогольними та тютюновими виробами є не тільки високодохідним бізнесом, але й сферою комерційної діяльності, порушення законодавства в якій може завдати значної шкоди інтересам держави і споживачів. Саме тому одним із способів контролю держави зазначених видів діяльності є обов’язкове ліцензування.

ДФС оновлена інформація по деяких реєстрах.

Слов’янська ОДПІ ГУ ДФС у Донецькій області звертає увагу, що Державною фіскальною службою України (далі – ДФС) на головнійсторінціофіційного веб-порталу (http://sfs.gov.ua) у розділі «Реєстри» у червні поточного року розміщенаоновленаінформація по наступнихреєстрах:

Чи можна делегувати обов’язки подання електронної звітності аудиторській фірмі

Слов’янська ОДПІ ГУ ДФС у Донецькій області нагадує, що податкова декларація повинна бути підписана керівником платника податків або вповноваженою особою, а також особою, котра відповідає за ведення бухгалтерського обліку та подання податкової декларації. Безпосередньо керівник підписує податкову декларацію, якщо він веде бухоблік одноособово.

Copyright © 2010-2013 “Газета объявлений”. Все права защищены.
Позиция редакции не всегда совпадает с мнением авторов публикаций.
Условия использования материалов, размещенных на сайте slavinfo.dn.ua.