Налоговая Славянска

Информация, предоставленная пресс-службой Славянской ОГНИ

Митники Донеччини за минулий рік перерахували до загальнодержавної скарбниці майже 7 млрд грн

Протягом минулого року Донецькою митницею ДФС поповнено Державний бюджет України на суму понад 6,97 млрд гривень. В цілому надходження до казни збільшились практично на 6%, або на 364 млн гривень. У розрізі основних податків лідером традиційно є ПДВ, який складає більше 94% від загальної суми митних надходжень, або 6,6 млрд гривень. На 30 млн грн зріс і щомісячний показник перерахувань митників Донеччини до загальнодержавної скарбниці.

Сплачена у 2018 році сума земельного податку та оренди перевищує 905 млн гривень

Плата за землю – це обов`язковий платіж у складі податку на майно, що справляється у формі земельного податку та орендної плати за земельні ділянки державної і комунальної власності.

Переважну частину надходжень у 2018 році отримано від юридичних осіб – власників землі та землекористувачів, які перерахували 750 млн грн земельного податку та орендної плати. Натомість, фізичні особи перерахували за землі – 155 млн гривень.

На захист довкілля бізнес-спільнота Донеччини спрямувала більше 906 млн гривень

Справляння екологічного податку, в першу чергу, обумовлено необхідністю мінімізації негативного впливу господарської діяльності підприємств на природні ресурси Донеччини та часткової компенсації їх відтворення, що в умовах Донецького регіону вкрай важливо.

Майже 700 мільйонів гривень отримали з бюджету платники ПДВ Донеччини

За інформацією управління податків і зборів з юридичних осіб Головного управління ДФС у Донецькій області за 12 місяців 2018 року платниками Донецького регіону заявлено до відшкодування суму ПДВ в розмірі 941 млн гривень.

Акцизний податок приніс місцевим бюджетам Донеччини майже 214 мільйонів гривень

Протягом 2018 року суб’єкти господарювання, які здійснюють роздрібний продаж підакцизних товарів, перерахували до місцевих скарбниць Донецької області 213,8 млн грн акцизного податку.

Індивідуальний податковий номер – новий обов’язковий реквізит податкової накладної

Слов'янсько-Лиманське управління Головного управління ДФС у Донецькій області повідомляє, що Законом України від 23 листопада 2018 року № 2628-VIII «Про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких інших законодавчих актів України щодо покращення адміністрування та перегляду ставок окремих податків і зборів» внесено зміни, зокрема до ст. 201 Податкового кодексу України (далі – ПКУ).

Основні положення сплати ЄСВ в 2019 році

Слов'янсько-Лиманське управління Головного управління ДФС у Донецькій області повідомляє, що Законом України "Про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких інших законодавчих актів України щодо покращення адміністрування та перегляду ставок окремих податків і зборів" запроваджено окремі зміни щодо сплати єдиного внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування (ЄСВ), які набрали чинності 01 січня 2019 року.

Громадяни можуть отримати інформацію про свої доходи за допомогою сервісу «Електронний кабінет платника»

Слов'янсько-Лиманське управління Головного управління ДФС у Донецькій області нагадує, що отримати інформацію про суми виплачених доходів та утриманих податків з Державного реєстру фізичних осіб – платників податків можна за допомогою електронного сервісу «Електронний кабінет платника» з використанням електронного цифрового підпису фізичної особи.

Донеччина: надходження за спеціальне використання водних об`єктів склали майже 137 млн гривень

За січень-грудень 2018 року підприємства Донеччини, що у своїй діяльності використовують водні об`єкти, спрямували до бюджетів майже 137 млн грн рентної плати за спеціальне використання води.

Донеччина: на потреби української армії у 2018 році сплачено більше півмільярда грн військового збору

За 2018 рік мешканцями Донеччини до бюджету сплачено 517,3 млн грн військового збору, що більше відповідного періоду 2017 року на 25 відсотків. Лише у грудні на підтримку армії спрямовано 62,4 млн гривень податку.

Copyright © 2010-2013 “Газета объявлений”. Все права защищены.
Позиция редакции не всегда совпадает с мнением авторов публикаций.
Условия использования материалов, размещенных на сайте slavinfo.dn.ua.