Налоговая Славянска

Информация, предоставленная пресс-службой Славянской ОГНИ

Аудитом Донеччини за 11 місяців донараховано майже 650 млн гривень

За січень-листопад 2018 року фахівці підрозділів аудиту ГУ ДФС у Донецькій області провели 627 документальних перевірок, за результатами яких донараховано податкових зобов’язань на 649,4 млн гривень. Крім того, в ході перевірок зменшено від’ємне значення об’єкта оподаткування податком на прибуток на 549,1 млн грн, що упередило несплату податку на прибуток у майбутньому на 98,8 млн гривень.

Внесок Донеччини до бюджету – 8,6 млрд гривень податків і зборів з доходів фізичних осіб

За січень-жовтень 2018 року від мешканців Донецького регіону до зведеного бюджету країни надійшло 8,6 млрд грн податків і зборів з доходів фізичних осіб. Приріст надходжень зазначеного податку за відповідний період минулого року складає 21%, або 1,5 млрд гривень.

Операція «Акциз-2018»: на Донеччині вилучено з незаконного обігу тютюну на більш, ніж мільйон гривень

Податкова міліція ГУ ДФС у Донецькій області продовжує проведення заходів в рамках операції «Акциз-2018», спрямованих на упередження збитків та додаткові надходження до держбюджету.

На Донеччині діє більше 8 тисяч «алкогольних та тютюнових» ліцензій

За інформацією управління контролю за обігом та оподаткуванням підакцизних товарів ГУ ДФС у Донецькій області станом на 1 грудня 2018 року на території області діє 8095 ліценцій на право роздрібної торгівлі алкогольними напоями та тютюновими виробами.

За результатами роботи оперативного управління ГУ ДФС у Донецькій області бюджет країни отримав майже 10 млн гривень

Ефективність боротьби зі злочинністю у сфері оподаткування значною мірою залежить від сплаву оперативних та слідчих дій податкової міліції Донеччини. Така згуртованість вже відбилась на реальних результатах роботи – протягом 11 місяців 2018 року за матеріалами співробітників оперативного управління ГУ ДФС у Донецькій області обліковано 41 кримінальне провадження, з яких більше половини, або 26 – за фактами ухилення від сплати податків. Також до Єдиного реєстру досудових розслідувань внесено 10 кримінальних проваджень за фактами реалізації фальсифікованих підакцизних товарів, 4 – за фактом фіктивного підприємництва, 2 – за фактом привласнення, розтрати держмайна шляхом зловживання службовим становищем та 1 – за фактом ухилення від сплати єдиного внеску в особливо великих розмірах.

Електронні сервіси ДФС – комфорт для платників

Слов'янсько-Лиманське управління Головного управління ДФС у Донецькій області звертає увагу платників, що одним із важливих завдань органів ДФС сьогодні є створення комфортних умов для бізнесу, зокрема, забезпечення якісного обслуговування платників, електронізація сервісів, які дозволять обслуговувати платників дистанційно, а також зменшення витрат часу на адміністрування податкових платежів.

У громадян ще є час скористатися податковою знижкою за 2017 рік

Слов'янсько-Лиманське управління Головного управління ДФС у Донецькій області нагадує, що чинне законодавство дозволяє громадянам скористатися правом на податкову знижку за попередній (звітний) рік до кінця поточного року. Отже, останній термін надання декларації про доходи для отримання податкової знижки за 2017 рік – 29 грудня 2018 року.

Розстрочення та відстрочення заборгованості зі сплати ЄСВ законодавством не передбачено

Слов'янсько-Лиманське управління Головного управління ДФС у Донецькій області нагадує, що чинним законодавством, що регулює порядок нарахування, обчислення і сплати єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування (далі – ЄСВ), не передбачено розстрочення та відстрочення заборгованості з його сплати.

До уваги платників ЄСВ!

Слов'янсько-Лиманське управління Головного управління ДФС у Донецькій області звертає увагу, що відповідно до п.п. 1 частини другої ст. 6 Закону України від 08 липня 2010 року № 2464-VI «Про збір та облік єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування» із змінами та доповненнями (далі – Закон № 2464) платники єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування (далі – ЄСВ) зобов’язані своєчасно та в повному обсязі нараховувати, обчислювати і сплачувати ЄСВ.

Оголошення

Слов'янсько-Лиманське управління Головного управління ДФС у Донецькій області повідомляє, що 18 грудня 2018 року об 11 год. 00 хв. за адресою: м.Слов’янськ, площа Соборна 3 (вхід через Пенсійний фонд) відбудеться семінар для платників податків на тему: «Останні податкові зміни. Адміністрування єдиного податку для фізичних та юридичних осіб».

Copyright © 2010-2013 “Газета объявлений”. Все права защищены.
Позиция редакции не всегда совпадает с мнением авторов публикаций.
Условия использования материалов, размещенных на сайте slavinfo.dn.ua.