Налоговая Славянска

Информация, предоставленная пресс-службой Славянской ОГНИ

З окупованого Донбасу під кузовом автомобіля чоловік намагався вивезти брухт міді

Майже 200 кг брухту міді намагався вивезти з тимчасово окупованої території Донецької області громадянин України.

На 27% збільшились надходження до місцевих бюджетів Донеччини від підприємців області

За підрахунками фахівців фіскальних органів Донеччини від платників, що знаходяться на спрощеній системі оподаткування, з початку 2018 року надійшло 96,9 млн грн, що на 27% перевищує надходження відповідного періоду минулого року.

З початку року понад 660 мільйонів митних платежів спрямовано митницею Донеччини до держбюджету

Митниками Донеччини до Державного бюджету України протягом першого місяця 2018 року перераховано понад 660 млн грн митних платежів. У порівнянні з відповідним періодом минулого року, цей показник збільшився більше, ніж у 2,6 рази або на 409 млн гривень. Найбільша сума митних надходжень зафіксована по таких основних податках, як податок на додану вартість, акцизний збір, ввізне мито.

На лінії розмежування через порушення митних правил затримали автомобіль

Минулої доби співробітниками управління оперативного забезпечення на окремих територіях зон АТО ГУ ДФС у Донецькій області (спецпідрозділ «Фантом») виявлено 3 факти порушення порядку переміщення товарів до або з району проведення Антитерористичної операції.

Донеччина: у січні сплата транспортного податку збільшилась на 30%

За перший місяць 2018 року автовласники Донецької області спрямували до місцевих бюджетів понад 452 тис. грн транспортного податку, що на 109 тис. грн, або на 31%, перевищує сплату січня 2017 року.

Січневий внесок землекористувачів Донеччини до місцевих бюджетів перевищив 65 млн гривень

За перший місяць 2018 року місцеві бюджети Донецької області отримали 65,6 млн грн плати за землю. Зокрема, від юридичних осіб надійшло понад 60 млн грн, а від фізичних осіб – більш, ніж 5 млн гривень.

«Електронний кабінет» – сучасний сервіс

Слов’янська ОДПІ ГУ ДФС у Донецькій області повідомляє, що під час здійснення професійної діяльності у платників податків виникає необхідність підтвердити відсутність заборгованості перед бюджетом. У такому випадку підтверджуючим документом стає довідка про відсутність заборгованості з податків, зборів та інших платежів, що контролюються органами ДФС України.

Особам, які надають репетиторські послуги, слід задекларувати доходи до 1 травня 2018 року.

На сьогодні репетиторство, як сферу діяльності багатьох вчителів та викладачів, складно контролювати, але є надія, що громадяни, які надають послуги з репетиторства, є сумлінними, виявляють свою громадянську позицію і сплатять податки.

За якою податковою адресою подається річна податкова декларація про майновий стан

Слов’янська ОДПІ ГУ ДФС у Донецькій області нагадує, що відповідно до п.49.1 ст.49 Податкового кодексу України від 02.12.2010 №2755-VI зі змінами та доповненнями (далі – ПКУ), податкова декларація подається за звітний період в установлені ПКУ строки контролюючому органу, в якому перебуває на обліку платник податків.

Слов‘янська ОДПІ оголошує конкурс

Слов‘янська ОДПІ Головного управління ДФС у Донецькій області оголошує конкурс на зайняття вакантної посади державної служби категорії "В" – головного державного інспектора з питань юридичної роботи. З умовами конкурсу, строком подачі документів, датою проведення конкурсу можна на офіційному сайті Національного агентства України з питань державної служби у розділі «Вакансії».

Copyright © 2010-2013 “Газета объявлений”. Все права защищены.
Позиция редакции не всегда совпадает с мнением авторов публикаций.
Условия использования материалов, размещенных на сайте slavinfo.dn.ua.