Лікування онкологічних захворювань в європейських клініках

Ще не так давно, онкологія звучала як вирок для людини. Та сучасні провідні клініки країн Європи заявляють не без підстав, що рак можна вилікувати. Важливо обрати висококваліфікованих спеціалістів, які зможуть ефективно надати медичну допомогу за доступну оплату. Деякі з медичних установ готові навіть взяти на себе транспортування хворого із однієї країни в іншу.

Онкологічні захворювання вважаються одними з найважчих, тому і лікувати їх потрібно по-особливому. Для цього сучасні медики використовують різні інноваційні методи, проте на теренах нашої країни лікарі не завжди в змозі зарадити цьому страшному недугу.

Переваги лікування онкологічних захворювань за рубежем

Чому ж багато онкохворих шукають допомоги в зарубіжних клініках? Основними перевагами такого непростого та доволі затратного рішення вважаються:

 • Використання під час лікування високотехнічних медичних матеріальних;
 • Інноваційні технології та передові методики проведення лікувальних процедур;
 • Постійне оновлення спеціалізованого обладнання;
 • Високий професіоналізм лікарів;
 • Інноваційні авторські методики та наукові розробки;
 • Високоякісне медичне обслуговування;
 • Точна діагностика;
 • Ефективне лікування та ін..

Частіше всього від якості та грамотності обслуговування медперсоналу залежить життя пацієнта. Тому не варто обмежуватись лише вітчизняними медичними ресурсами, а шукати вихід із ситуації за кордоном.

Індивідуальний підхід до кожного хворого

В Європі особливу увагу приділяють практичній медицині та науковим дослідженням саме в області онкології. Фінляндія, Німеччина, Франція, Ізраїль, Швейцарія – і це ще не весь перелік країн, де медики готові допомогти хворому перемогти рак та повернутись до повноцінного життя.

Європейські онкологічні медичні центри ставлять за мету досягти найвищого результату в даній області медицини, тому з пацієнтом працюють не лише онкологи, а й радіологи, онкопсихологи та інші вузькопрофільні фахівці. А терапія може включати в себе різні методи:

 1. Хіміотерапія;
 2. Променева терапія;
 3. Брахітерапія;
 4. Оперативне втручання;
 5. Гормонотерапія;
 6. Комплекс да Вінчі (роботизована хірургія);
 7. Використання стовбурових клітин;
 8. Імунотерапія;
 9. Кріотерапія;

10. Гамма-ніж і т. д.

Вартість повного курсу лікування залежить від різних факторів: і від стадії недугу, і від методу боротьби з раком, і від проведення тих чи інших діагностичних маніпуляцій та лікувальних процедур в цілому. Після лікування в європейському медцентрі проводиться реабілітація хворого, адже цей етап відіграє важливу роль у відновленні ослабленого організму. В клініках такого типу намагаються створити максимально комфортні умови для кожного хворого.

За більш детальною інформацією заходьте на www.aybolit.ua

Copyright © 2010-2013 “Газета объявлений”. Все права защищены.
Позиция редакции не всегда совпадает с мнением авторов публикаций.
Условия использования материалов, размещенных на сайте slavinfo.dn.ua.