Особливості будівництва лазні з бруса

Баня - традиційне будова, яку здавна споруджали в комплексі з житловим будинком. Сьогодні будівництво лазень знову в моді – практичні, красиві будівлі гарантують комфорт і зручність власникам і їх гостям.

Для будівництва лазні можна використовувати будь-який матеріал, але, як правило, для цих цілей застосовують дерев'яний брус.

Будівництво брусових лазень пов'язано з деякими особливостями, знаючи які звести будівлю буде зовсім нескладно.

Фундамент

Як і будь-яке інше будівництво, збірка дерев’яної бані починається з фундаменту. У цьому випадку він не повинен бути глибоким. Мала вага матеріалів дозволяє вільно розміщувати готову будову навіть на щільному грунті. Так, деякі види глини відмінно підходять для цього, тому людині не доводиться замовляти додаткових робіт, що дає можливість значно зменшити витрати. Максимальна надійність досягається неглибоким (не більше 1 метра) стрічковим фундаментом. Він забезпечує стійкість і відсутність тріщин на протязі декількох десятиліть.

Злив

Проект бані http://derevodim.com.ua/progects/projects-bath має на увазі наявність найпростішого зливу. Можливо, ще на самому початку створення проекту, замовника буде лякати думка про те, що для лазні необхідна складна дренажна система. Але це не так! Професіонали заздалегідь прораховують проект, щоб в ньому з'явився необхідний невеликий кут нахилу. За рахунок нього вода зливається в єдину трубу. Зрозуміло, її доведеться відвести під фундамент, хоча при наявності достатнього нахилу прилеглої землі, каналізацію можна залишити на поверхню, але це робиться, коли кут перевищує 10 градусів.

Збірка

У більшості випадків лазня збирається з готових домокомплектов. Звичайно, є можливість і збірки бані на місці. Такий підхід дає можливість скоротити часові витрати на складання споруди і скорочує витрати власника.

Переваги бані з бруса

Чому ж більшість бань збираються з бруса? Вся справа в незрівнянних перевагах даного матеріалу:

  • Мала вага споруди;
  • Екологічна чистота матеріалу;
  • Естетична краса;
  • Швидке зведення.

Переваги дерев’яних бань роблять їх ще більш популярними серед домовласників. І це не викликає здивувань – дерево завжди вважалося найкращим матеріалом для такого будівництва! Навіть якщо у вас немає досвіду в зведенні бань, збірка такої споруди не займе більше кількох днів. А професіонали справляться із завданням за пару годин! Детальніше, про проекти дерев яних будинків дивіться на http://derevodim.com.ua/.

Copyright © 2010-2013 “Газета объявлений”. Все права защищены.
Позиция редакции не всегда совпадает с мнением авторов публикаций.
Условия использования материалов, размещенных на сайте slavinfo.dn.ua.