Поїлки для свиней - обладнання для автоматизації ферми

Поїлки для свиней - зручне обладнання, яке використовується на тваринницьких фермах і господарствах для автоматизації процесу вирощування поросят. Саме такий пристрій встановлюється для того, щоб мінімізувати контакти з людиною і значно полегшити ручну працю. Важливо, щоб вибрані поїлки повністю відповідали вимогам безпеки і були зручні для тварин.


Поїлки для свиней: головні вимоги до продукції

Запропоновані на ринку поїлки можуть бути різної модифікації і обсягу. Вони можуть відрізнятися одна від одної особливостями конструкції, проте всі варіанти повинні строго відповідати основним вимогам:

  • Надійна подача води.
  • Безвідмовність в роботі.
  • Постійна наявність чистої питної води.
  • Вільний доступ тварини.
  • Довговічність, зносостійкість, міцність.
  • Безпека.

Готові поїлки для свиней http://service-cp.com/oborudovanie-dlya-svinokompleksa/sistemy-poeniya-svinej /soskovye-poilki має бути зручно монтувати на відповідній за віком і комплекції тварин висоті. Деякі моделі слід кріпити під певним кутом, щоб поросятам і дорослим свиням зручно було і підходити до неї, і користуватися.

Форма і матеріал: що важливо враховувати?

При виборі відповідних варіантів важливо врахувати кілька важливих аспектів:

  • Матеріал повинен бути безпечним. додаткова вимога - це стійкість до механічних пошкоджень, корозії, тому часто вибір падає на вироби з нержавіючої сталі. Пластикові аналоги недовговічні. Свині люблять погризти все, тому вироби досить швидко доведеться замінити на нові.
  • Фільтр - додаткова вимога. Це той елемент, який дозволить підтримувати чистоту води і буде перешкоджати скупченню бруду. Саме від фільтра часто залежить безпека тварин, а тому потенційний прибуток і дохід їх власника.
  • Регулятора тиску - допоміжний елемент, який використовується для регулювання системи водопостачання. Саме він дозволяє ефективно використовувати рідину, що міститься в резервуарі.

Додатково до поїлки можна придбати нагрівальний елемент, який встановлюється на зимовий період для виключення промерзання рідини в системі. Вибирати ж поїлку для свиней можна по її конструктивними особливостями. На вибір покупцям запропоновано варіанти вакуумні, соскові, чашкові. Кожен з них має ряд особливостей і характеристик. Підбирати відповідний варіант слід з урахуванням вимог до безпеки, віку тварин, а також особливостей приміщення, де міститися свині.

Copyright © 2010-2013 “Газета объявлений”. Все права защищены.
Позиция редакции не всегда совпадает с мнением авторов публикаций.
Условия использования материалов, размещенных на сайте slavinfo.dn.ua.