Ковані елементи від SteeLand: будь-яка форма і стиль від кращих майстрів

Художня ковка - особлива майстерність, що дозволяє досвідченому майстрові створювати великі і малі елементи для декорування життєвого простору. Напрямок не втрачає своєї актуальності, оскільки готові роботи активно застосовуються в дизайні та архітектурі. Створені в різних стилях і напрямках ковані елементи ще й функціональні. Нерідко готова продукція використовуються в якості огорож або підставок, власників або ручок, накладок або захисних конструкцій. В Україні архітектори і дизайнери, великі будівельні компанії та приватні клієнти звертаються в компанію Стиленд, де досвідчені і талановиті ковалі готові створити виріб будь-якого розміру, складності, конфігурації.

Особливості виробництва

Кожен компонент майбутнього прикраси створюється ковалем вручну з використанням різних технік. У своїй роботі ковалі використовують метод кування:

  • Гарячий - припускає прогрів заготовки до високої температури - до 800-1300 градусів, а після надання їй необхідної форми і конфігурації.
  • Холодний - метод передбачає застосування прийомів крутіння, гнучкі, втягування заготовок, вони можуть прогріватися в процесі роботи всього до 200-250 градусів.

Найчастіше ковалі використовують другий метод для створення своїх робіт, оскільки він дозволяє створювати елементи з високою художньою точністю, виключити або мінімізувати втрати металу (які можливі при гарячого кування у вигляді окалини). Гаряча технологія дозволяє отримувати вироби необхідної форми і розміру. Використовують майстри і метод ковальського зварювання, коли дві складових прогріваються до певної температури і ударами молота з'єднуються між собою.

Замовлення кованого елементу різної форми і стилю в компанії SteeLand

Сучасні технології та старовинні методи дозволяють майстрам створювати з високою художньою точністю і ковалем вироби різної конфігурації та форми:

  • крутного і спіралі.
  • Навершия і карбування.
  • Подвійну і просторову спіраль.
  • Валюти і кернение.
  • Оголовки і інші вироби.

Робота майстра будується на основі вимог замовника та існуючих методів кування. Клієнти самі або разом з майстром створюють точний ескіз майбутнього виробу, а після майстер підпирає інструменти і метал для створення приголомшливо красивих виробів з металу. Готові елементи можуть приймати характерні риси різних стильових напрямків. Найчастіше клієнти замовляють елементи кування в стилі ампір або класики, бароко або рококо, романському або готики, модерні або еклектики.

Copyright © 2010-2013 “Газета объявлений”. Все права защищены.
Позиция редакции не всегда совпадает с мнением авторов публикаций.
Условия использования материалов, размещенных на сайте slavinfo.dn.ua.