«Срібло» і «бронза» змагань зі спортивної аеробіки в Італії поповнили скарбничку Донецької області

Неактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зірка

З 17 по 23 вересня в італійському місті Пезаро відбувся чемпіонат світу зі спортивної аеробіки серед юніорів і всесвітні змагання серед вікових груп у категорії юнаки, у межах яких за звання кращих боролися понад 950 учасників із 38 країн.

Донецьку область у складі збірної команди України представили: спортсмени з Мирноградської громади Дмитро Бохан, Іван Лисюк, Діана Мороз і спортсменки з Курахівської громади Ярослава Гоменюк, Ганна Базунова, Діана Коршун, яких підготували тренери Ілона Карпенко, Олена Куцева та Тетяна Кучерук.

У програмі аеростеп срібні медалі чемпіонату світу серед юніорів здобула українська команда, до якої увійшли Діана Мороз і Ярослава Гоменюк. У фіналі вони поступилися лише представникам Іспанії, випередивши суперників із Угорщини, Італії та Мексики.

Бронзовими призерками всесвітніх юнацьких змагань у груповій програмі в складі збірної України стали Ганна Базунова та Діана Коршун. У фіналі за оцінками суддів їх обійшли спортсмени з Угорщини та Болгарії, а поза п’єдесталом пошани опинилися суперники з Італії, Греції, Китаю, Японії та Литви.

Aerobic gymnastics 17 23 09 2024 1 820x360

Aerobic gymnastics 17 23 09 2024 2 820x360

Підписуйтесь на наш Telegram канал, щоб знати найважливіші новини першими. Також Ви можете стежити за останніми подіями міста та регіону на нашій сторінці у Facebook.