Слов’янська дзюдоїстка Аліна Шилова – переможниця чемпіонату України серед дорослих

Неактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зірка

Національні змагання, що зібрали 295 спортсменів із 21 регіону, включаючи лідерів української збірної, відбулися 16-18 жовтня у Львові.

Про це повідомляє управління фізкультури та спорту ДонОДА.

Донецьку область та Слов’янську громаду блискуче представила 22-річна дзюдоїстка Школи вищої спортивної майстерності Аліна Шилова, яка виборола золоту медаль у ваговій категорії до 57 кг.
На шляху до перемоги вона перемогла суперниць зі Львівщини, Чернігівщини та Києва.
Аліна Шилова – майстер спорту України. Її тренером є Дмитро Ігнатенко.

Чемпіонат України став важливим відбірковим стартом для потрапляння до складу української збірної на 2025 рік та участі в майбутніх міжнародних турнірах.