Слов'янські триатлети стали переможцями чемпіонату України

Неактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зірка

12-13 жовтня у селі Бояни Чернівецької області пройшли змагання з триатлону, на яких наші слов'янські атлети показали відмінні результати. Участь у заході брали спортсмени з різних регіонів України, зокрема, відбувалися чемпіонат України в естафетах-мікст та VІ турнір на призи чемпіона світу Віктора Зємцева.

"Ці змагання проходять на Буковині вже другий рік поспіль, раніше їх проводили у Слов’янську", — зазначили організатори. Серед співорганізаторів були Міністерство молоді та спорту України, Федерація триатлону України та місцеві адміністрації.

У програмі змагань дорослі спортсмени мали подолати дистанцію: 5 км бігу, 20 км на велосипеді та 2,5 км бігу. Юнаки та кадети змагалися на коротших дистанціях.

Донеччину представляли 12 атлетів з Школи вищої спортивної майстерності та Донецького коледжу спортивного профілю. Вони досягли вражаючих результатів:

Іван Шевченко став переможцем серед чоловіків та молоді.
Ксенія Левковська виграла "золото" у жіночих змаганнях, а Маргарита Меньшикова отримала "бронзу".
Захар Цівковський відзначився перемогою серед кадетів.
Гліб Якубець став срібним призером серед юнаків.
У командному заліку серед дорослих перше місце посіли Іван Шевченко, Іван Ткаченко та Ксенія Левковська. Юнацька команда Донеччини з Захаром Цівковським, Глібом Якубцем та Анастасією Ореховою зайняла четверте місце.

У другий день змагань три команди Донеччини змагалися в естафетах-мікст. Перемогу здобула команда у складі Захара Цівковського, Ксенії Левковської та Івана Шевченка, а друге місце зайняла команда з Іваном Ткаченком, Маргаритою Меньшиковою та Глібом Якубцем.

Переможці та призери змагань отримали грамоти, кубки та цінні подарунки від організаторів. Тренують триатлетів Георгій та Ольга Драгуляни.

Слов'янські триатлети довели, що можуть змагатися на високому рівні, і їхні досягнення стали гордістю для області.