Слов’янські триатлети – переможці та призери IV Міжнародного турніру «Купа Русе» в Болгарії

Рейтинг користувача: 1 / 5

Активна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зірка

Змагання, що включали плавання, велогонку та біг, пройшли 24-25 серпня в місті Русе. Звання кращих виборювали учасники з Болгарії, Мальти, Північної Македонії, Румунії, Сербії та України.

Про це повідомляє управління фізкультури та спорту ДонОДА.
Від України на стартах гідно виступили вихованці ШВСМ Донеччини і Донецького обласного спортивного коледжу ім. С.Бубки, які представляють Слов’янську громаду.

У їхньому активі виявилося 3 особисті медалі.

Іван Шевченко виграв змагання серед чоловіків, показавши результат 1 година 5 хвилин 40 секунд за підсумками трьох кіл дистанції, кожне з яких включало 250 м плавання – 6,5 км велосипедної гонки – 1,5 км бігу.

Захар Цівковський став переможцем серед юнаків. Дистанцію в три кола, кожне з яких складалося зі 100 м плавання, 2500 м велогонки і 600 м бігу, він подужав за 29 хв. 35 сек.

Кіра Агафонова відзначилася «сріблом» серед юніорок. Її час становив 56 хв. 50 сек. за підсумками двох кіл 250 м плавання – 6,5 км велосипедної гонки – 1,5 км бігу.

Олександр Потрубач серед юніорів посів 4 місце, Станіслав Крилов і Анастасія Орехова були п’ятими у віковій групі юнаки і дівчата.

Тренують триатлетів Донецької області Георгій та Ольга Драгуляни.

Підписуйтесь на наш Telegram канал, щоб знати найважливіші новини першими. Також Ви можете стежити за останніми подіями міста та регіону на нашій сторінці у Facebook.