СБУ поймали полицейских на взятке в Николаевке

Співробітники Служби безпеки України спільно з прокуратурою викрили на вимаганні грошей чотирьох поліцейських у районі проведення антитерористичної операції.

Правоохоронці встановили, що двоє оперуповноважених та двоє працівників дільничної поліції із застосуванням фізичного насильства вимагали від мешканця Миколаївки на Донеччині півтори тисячі доларів США.

За цю суму зловмисники обіцяли не притягувати чоловіка до кримінальної відповідальності за нібито скоєне зґвалтування знайомої.

Оперативники спецслужби затримали поліцейських поблизу опорного пункту під час передачі потерпілому матеріалів сфабрикованої проти нього кримінальної справи.
Під час обшуків у службових кабінетах зловмисників співробітники СБ України вилучили частину грошей, раніше отриманих від чоловіка.

У рамках кримінального провадження, відкритого за ч. 3 ст. 368 Кримінального кодексу України, двом поліцейським уже оголошено про підозру в скоєнні злочину.

Об этом сообщается на странице СБУ в фейсбук.

Эти события произошли в г. Николаевка. Собственные источники сообщают, что один из полицейских, у которого были изъяты доллары США, утверждал, что купил их из своей заработной платы.
Подозреваемым, в случае если их вина будет доказана, грозит от 5-ти до 10-ти лет заключения. Кроме этого, эта статья предполагает конфискацию имущества и запрет занимать определенные должности в период до трех лет.

КОММЕНТАРИИ ВРЕМЕННО ОТКЛЮЧЕНЫ
загрузка...

Copyright © 2010-2018 “Газета объявлений”. Все права защищены.
Позиция редакции не всегда совпадает с мнением авторов публикаций.
Условия использования материалов, размещенных на сайте slavinfo.dn.ua.